Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Októberben szült anyukák,...

Októberben szült anyukák, mikor és hány havi csp-ot kaptatok már meg?

Figyelt kérdés
Én októberben elküldtem az igénylést, jött a végzés hogy nem töltöttem ki az egyik pontot miszerint mióta nevelem egyed ül a fiam. Írattak velem egy nyilatkozatot hogy születése előtt és után sincs élet/házastársam. November 28-án jött a határozat hogy megkapom az alapot. Felhívtam őket hogy az igazolásommal mi van, azt mondták majd januárban kapom meg az elmaradásokat. Ma volt a postás és megint csak az alap csp-t kaptam. Meddig várjak? Meddig hozhatja még a többit a postás?
2014. jan. 7. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi visszamenoleg kertuk es mivel iden el lett inditva a kerveny, majd, valamikor, elvileg oktobertol megkapjuk, ha minden igaz jovo honapban.
2014. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a határozatban azt írták nekem h október 1től vagyok jogosult rá mégis eddig a dec.-i és jan.-i jött csak meg
2014. jan. 7. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:

A csp-t visszamenőleg kapod, tehát januárit

nem kaphattál még.

2014. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igaz :) viszont akkor se kaptam meg mindet mert ha okt 1től vagyok rá jogosult akkor az eddig 3 havi csp és mivel egyedül nevelem a fiam, így az emelt járna de csak az alapot kaptam meg eddig kétszer
2014. jan. 7. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:

októberben szültem, decemberben duplát kaptam, meg most januárban már egyet ugye, szóval rendesen kapom, de nekem nem is volt "gond"

viszont a tgyás-nál kellett hiánypótlást küldenünk, abból még semmit se láttam

szerintem februárban már megkapod

2014. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a gond hogy ha november végén beérkezett hozzájuk a pótlás, mert ugye felhívtam őket és mondták és mivel ajánlott elsőbbségivel adtam fel így bizonyítéka is van nála is és ott is mert valakinek alá kellett írnia hogy átvette, akkor miért nem kaptam legalább egy levelet hogy jogosult vagyok e rá vagy sem. mindenesetre kedden bemegyek a csípőszűrés és a csecsemő tanácsadás között mert idegesít hogy se levél se pénz
2014. jan. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!