Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nektek mit mondott az orvos a...

Nektek mit mondott az orvos a menses előtti barnázásról? Mi az oka? Mit kaptatok rá? Nekem elvileg jó a hormonvizsgálatom, de menses előtt barnázok 2-3 napot!

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Amiota csak menstrualok 2 napig van pecseteles. Eddig nem mondtak ra semmit, ez meg belefer es gyogyszert sem kaptam ra. Szules utan sem valtozott a helyzet.
2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ketteske ***** válasza:
Nálam se befolyásolta a teherbeesést. Szülés után is maradt így.
2014. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam sem mondtak semmit rá, mensi előtt mióta az eszemet tudom 2 napig barnázok. Első éles hónapban teherbe estem, bár még az első 10 hétben is előfordult nálam barnázás, arra sem kaptam soha semmit, pedig minden alkalommal voltunk akkor is dokinál, de az persze más miatt van (vérömleny a baba mellett, ami kiürült).

Szóval semmit sem befolyásolt nálam sem...

2014. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig így jön meg, a hormonjaim tökéletesek.
2014. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5-6 nap is volt barnázás. Először kaptam Duphastont, az semmit sem segített. Aztán kiderült, hogy magas a prolaktin szintem. Napi 1/2 Bromocriptint kaptam rá, terhes is lettem, de missed ab lett a vége 9 hetesen, kb. 7 hetesen halhatott el a magzat. Ezután 1 szemre növeltük a Bromót, most úgy állok, hogy a ciklus 21. vagy 22. napján van reggel egy csöpp barna, illetve a menzesz előtt kb. 3 nap szintén 1 csöpp reggel. (Kb. 31-31 naposak a ciklusaim.)

Valamit segíthetett a Bromo növelése, de még mindig nem az igazi.

Az ok elvileg sárgatest elégtelenség. Van aki kap clostyt, mert elvileg jó peteérés mellett nincs barnázás, nekem a progi szintem ha nem is a legmagasabb, de a normál érték alsó határán van...

Én sem tudom merre lépjek tovább. Ezek szerint van akinek ez semmilyen gondot nem okoz teherbeesés szempontjából, van akinek meg igen...

2014. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utóbbi 3 ciklusban nekem is már 6-7 nap barnázás volt, pedig 21 a progeszteronom, tehát elvileg jó. Most kaptam Duphastont, és segített is, sikerült a baba :) remélem minden rendben lesz most már. A hormon értékeim amúgy teljesen rendben, TSH 1.3 és IR-t is kizártuk, szóval nem tudja senki h mitől lehetett a barnázás...
2014. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!