Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Tanulási zavaros (diszkalkuliá...

Tanulási zavaros (diszkalkuliás) vagy pánikbeteg meddig kaphat családi pótlékot?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
23 évig, ha középfokú iskolába jár.
2014. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Ez a pánikosra meg a diszkalkuliásra is vonatkozik?

És azt megkérdezhetném még, hogyan kell ezt kérelmezni?Honnan milyen igazolást kell vinni?

2014. jan. 17. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Pánikost nem tudom, diszesre jár. Kell hozzá szakvélemény, valamint iskolai igazolás. Államkincstárban kell kérni.
2014. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nevelési tanácsadóból van szakvéleményünk, ott voltunk vizsgálaton 2 éve.Egyelőre csak ez a szakvéleményem van, nem tudom,kell-e még másmilyen.Iskolai igazolás?Gondolom, arra gondolsz, igazolni kell, hogy agyerek iskolába jár.

Elnézést a sok kérdésért, fárasztásért, de nagyon fontos nekem.Köszönöm szépen a válaszokat!

2014. jan. 17. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nevelési Tanácsadó nem adhat diszkalkuliát! Így nem jó az Ő véleménye!
2014. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg BTM-es a gyerek, így rá nem jár, csak az SNI-s gyerekre jár.
2014. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!