Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Asztmára emelt családi pótlék?...

Asztmára emelt családi pótlék? Közgyógyigazolvány?

Figyelt kérdés

4éves lánykám asztmás.Flixotide-ot kap napi 2x1puff-ot megelőzésre,szükség esetére ventolin-t.

Nem régóta került megállapításra,hogy asztmás. 2 hónapja 10 hónapos többszöri befulladás után mondták ki,hogy asztmás a gyerek.

Többen mondták,hogy ebben az esetben járna emelt családi pótlék és hogy közgyógy igazolványt is kapna a gyerek.

Akinek asztmás a gyereke segítene,hogy tényleg jár-e? Nem túl bőbeszédű az orvosunk,én pedig attól tartok,hogy nem így van és nem igazán merek rákérdezni.


2014. aug. 12. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kezelő orvosotokat. Neki kell adni papírt amit elküldesz az Államkincstárhoz. De ha csak ennyi a tünete, nem jártok kórházba stb...nem fogod megkapni. Nekünk is Flixotide van napi 2X1, ha beteg és kell akkor Ventolin és ennyi. El is vettek mindent. Se emelt csp se közgyógy.
2014. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most mióta van flixotide azóta még nem voltunk bent..mondjuk nem is hiányzik..mert előtte minden második hónapban kórházba kerültünk...de hallottam,hogy nem mindenkinek jár,ezért is nem tudom,hogy egyáltalán felhozzam-e csütörtökön,amikor újra vinnem kell ellenőrzésre.Elég beteges alapból is,minden hónapban van 1-2hét..köszi szépen hogy írtál.
2014. aug. 12. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, kérdezd meg, másképp hogyan fogod megtudni?

Tessék levetkőzni a nem merem hozzáállást! :)

2014. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!