Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha elkeveredett a CsP-om mit...

Ha elkeveredett a CsP-om mit tehetek?

Figyelt kérdés

hívtam múlt héten a Mák-ot, azt mondták, hogy informatikai probléma volt elnézést kértek és biztosítottak róla kedden, hogy 4-5 nap és hozza a postás.

Ma már "jövő hét" szerda van és a postást minden nap elkapom hogy hozott e nekem valamit, de azt mondja nem. Érdeklődtem ismét a Mák-nál, a hölgy azt mondta ők már 10.-én kiutalták a probléma óta, de ha nem jött még meg érdeklődjek a postán ahonnan kiküldik hozzánk, de ott meg nem mondd senki semmit.

A mák-nál azt mondta a hölgy mikor rákérdeztem hogy akkor jövő hónapban kapom meg 2x, hogy nem kapok 2x-es csp-ot ha nem hozzák ki akkor tehetek kártérítésért panaszt...


na most akkor mi van?


köszönöm a válaszokat



2014. szept. 17. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj nekik emailt minden részlettel és írd oda, hogyha tényleg kiutalták akkor adják meg a csekk azonosítószámát ami alapján érdeklődni tudsz a postán. Ha megvan a szelvényszám, akkor muszáj lesz a postán kikeresniük. Ha viszont nem adnak meg a MÁKnál semmiféle részletet (utalás ideje stb...) akkor kamuznak és tegyél panaszt csatolva az eddigi levelezéssel.
2014. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerestetést csak a feladó adhat be. Feltétlenül írj egy tértivevényes levelet és kérd, hogy kerestessék meg. Az eredményről értesítést kapsz, ha esetleg valaki helyetted felvette, akkor fordulhatsz a kézbesítő postahivatalhoz.
2014. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a segítséget...bízom benne hogy csak a postás volt figyelmetlen ma kb 11 körül jön megint, rákérdezek, de tegnap a postára is sikerült betelefonálnom, hátha ők meggyorsítják a kihozatalt...

köszi

2014. szept. 18. 08:42
 4/4 A kérdező kommentje:
közben másnap megjött sűrűn elnézést kért a postás mondván hogy a bentiek nem adták oda neki mert már egy hete bent van (-.-) ÁÁÁÁÁ
2014. szept. 23. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!