Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Milyen támogatásokra vagyunk...

Mzsuzsa8 kérdése:

Milyen támogatásokra vagyunk jogosultak a férjemmel második bab után? Bővebben.

Figyelt kérdés
Második babánk szeptemberben született, az első két éves múlt nemrég. Egyikünknek sincs hivatalos munkája, a nagyobbik fiammal pedig a férjem van GYes-en. Tudtok nekem segíteni, hogy milyen "segélyekben" részesülhetünk? Nem vagyok igazán jártas a dolgokban. Előre is köszi minden választ!
2014. nov. 2. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyermekvédelmi támogatás? Önkormányzathoz kellene bemenni..
2014. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szívemből szóltál utolsó. Az a baj a mai fiatalság legtöbbjével, hogy azt gondolják, mivel van diplomájuk, nehogy már sart menjenek lapátolni. De jó, itt legalább van néha némi alkalmi munka, a probléma az, hogy gyereket vállalni stabil munkára kell, nem alkalmi mellett teherbe esni.

Ma Magyarországon sajnos rengetegen vállalnak hasonló körülmények mellett-és még rosszabbak mellett- gyereket. Ez a szégyelni való, hogy eszetlenül vágnak bele.

2014. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszi hogy töröltetted a válaszom.
2014. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem én töröltem, hanem moderálták......
2014. nov. 2. 12:24
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
A gyed extra miatt mind 2 gyerekre igénybe tudjátok venni a gyest + 2 gyerek után járó családi pótlékot.
2014. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Munkavallalas?

Rendszeres gyermekvedelmi kedvezmenyt lehet igenyelni, de azzal sokra nem juttok. Ingyeenes intezmenyi etkezes lenne a gyereknek, ha bolcsodes lenne, illetve evente ketszer 6e koruli Erzsebet utalvany.

2014. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt bántó csak az igazat írtam le. Amúgy csak akkor törölik ha jelented!
2014. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szépen apukának el kellene menni hivatalosan dolgozni nem csak feketén aztán adócsalás mellett még a segélyért kuncorogni, azért van bőr a pofáján egyes embereknek.

Tudod a segély is adóból van amit elcsaltok akkor minek akarsz te abból bármit is.

2014. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7!

Nem csak a kerdezo jelenthet, mindenki mas is.

2014. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
"Egyikünknek sincs hivatalos munkája" Vagyis feketén, adózatlanul, van. És még kéne a segély is? Nem mersz bemenni az önkormányzathoz érdeklődni, hátha kiderül??
2014. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!