Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnénk a családi házunkhoz...

Kispál Gabriella kérdése:

Szeretnénk a családi házunkhoz egy szobát bővíteni, mert kell a gyerek miatt? Milyen támogatásokra vagyok jogos. Vagy mert én is dolgoztam szülés előtt és a párom is dolgozik, és nem segélyen tengődünk, már nem is vagyunk jogosultak semmire?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a kérdés...?
2013. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Senki nem kap már régen semmi ilyen támogatást! Ilyen még a Kádár- rendszerben sem volt.

Csak új lakásnál, de ott sem mindegyiknél van valami szoc.pol féle.

2013. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szocpol 2013 igényelhető új lakás építésére, olyan építési munkákra, melyek eredményeként 50 százalékot elérő arányban a támogatást igénylő tulajdonát képező lakóingatlan a lakás hasznos alapterületének növelésével minimum egy lakószobával bővül, igényelhető értékesítés céljára újonnan felépített és építtetett lakás megvételére, két, vagy kettőnél több gyermeket eltartó építtető esetében akkor is, ha új lakás építésnek nem minősülő tetőtér beépítéshez, illetve emeletráépítéshez igénylik.
2013. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!