Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három gyerkőc esetén milyen...

Három gyerkőc esetén milyen támogatásokra lehetnénk jogosultak, ha a calád havi nettó jövedelme 550000 ft körül alakulna?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 13:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
havi fél milla feletti nettóval? Nem írtad el véletlenül?
2013. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Fél millióval????? Na most estem hanyatt!

Semmilyen támogatásra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom adókedvezmény és a szokásos családi pótlék.
2013. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Családi adókedvezmény "felsőfokon", ingyen tankönyv, kedvezményes étkezés. A családi pótlék összege is emelkedik/fő.
2013. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
Támogathatnátok pl. rászorultakat , olyanra ;)
2013. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A családi adókedvezményre gondolsz? Azt a neten egy kalkulátor segítségével ki lehet számíttatni.

Amúgy támogatást nem tudom mire vársz.

A családi adókedvezményt viszont nem az egész család jövedelme alapján számolják vagy én tudom rosszul? Ha igen, mi számít jövedelemnek? Gondolom a gyes nem. Nem az alapján van számolva, aki kérvényezi, mondjuk apuka jövedelme? De ott bruttót kell adni.

2013. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28%

Segélyt akarsz erre a jövedelemre?

Amúgy amit írtak, gyerekenként 33 ezer Ft/fő adókedvezmény a max. havonta, vagyis 3 gyereknél 99 ezer forint. Ehhez kell bruttó 620 ezer forintos bejelentett bér.

Ingyen tankönyv, óvodai, iskolai kaja féláron.

Mi kell még?

Vagy Hawai-i útra gyűjtesz a gyerekekkel?

2013. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Én úgy tudom 550 nettónál már maximálisan kihasználható a családi adókedvezmény azaz 100.000 ft-tal kaptok többet.

3 gyerekre a családi pótlék 48 ezer ft.

Feleáron van az étkezés oviban iskolában (nem ingyen, féláron).

És iskolában ingyen tankönyv.

Minden más dolog jövedelemkorláthoz kötött ami nálatok egyértelműen nagyon magas lesz szóval másra ne számítsatok. Dehát ekkora jövedelemnél nem is hiszem hogy bármi segélyre szorulnátok:)

2013. ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
29%
Jól leírták előttem,de szerintem aki ennyit keres,annak nincs szüksége segélyre.Ha ennyit keresnék,akkor inkább én támogatnám azokat akik nagyon rossz körülmények között élnek.Szoktam is,pedig negyed ennyi pénzből élünk.Bocsi az offért.
2013. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

3. gyerekesként, akármennyi a jövedelem, ugyanaz jár:

1. Ingyen tankönyv

2. féláras kaja

3. családi adókedvezmény

4. családi pótlék

5. utazási kedvezmény


Ha meg 55.000 Ft a jövedelmetek, és csak elírtad, akkor átmeneti, szoc segély, lakásfenntartási, ezelről az Önkormányzatnál lehet érdeklődni. De maga a 3 gyerek miatt csak a felsoroltak járnak.

2013. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!