Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mikor fogják utalni a családit...

Mikor fogják utalni a családit decemberre (januárban)?

Figyelt kérdés
Tudom, még odébb van, csak gondolkodom rajta, mert január 2-re van kiírva, de az szabadnap lesz, később kell ledolgozni. Utalnak még dec. 30/31-én/vagy csak január 5-én fognak?
2014. nov. 13. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hat eztt en is tudni szeretnem
2014. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
ugyan másodikára van kiírva ,de szerintem előbb kellene nekik utalni mert minden hó 3.napjáig elkell utalniuk a családit ha jol tudom .de az ünnep az első munkanap január 5.igy számlások 6 kapnák postás meg 9 vini a családit az meg nem jó egyátalán .
2014. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Dec vegen.
2014. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves Utolsó! Mi alapján mondod? Olvastad valahol hivatalos oldalon esetleg? Én a MÁK honlapján nem találok semmit.

2014. nov. 13. 14:59
 5/19 anonim ***** válasza:
most azt hallottam január 2.-án...
2014. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Január 2 volt az eredeti dátum, de akkor nem fog dolgozni sem a MÁK, sem a bankok, úgyhogy akkor nem utalhatnak. Vagy dec vége vagy január 5 lehet az utalási nap. Én a január 5-i utalást nagyon későinek tartom. Úgy tudom, van rá szabály, hogy a hónap hanyadik napjáig kell elutalniuk és aszerint is késő.
2014. nov. 14. 08:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Hatodikaig nem?
2014. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a MÁK-ot. Ők nem tudnak a január 2-i szünnapról, január 2-án fognak utalni. De megnézem, hogy utalnak, hogy szünnap! Nem hiszem el, hogy nem tudják!!! Amúgy, leírták, hogy a 3. napig kell utalniuk, vagy ha az nem megy hétvége/ünnep nap miatt, akkor előtte. Szóval, decembernek kellene lenni.
2014. nov. 18. 09:07
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez érdekes mert nekem egy ismerősöm szintén felhívta a MÁK-ot,és ott neki azt mondták,hogy december utolsó napjaiban fogják utalni,lévén,hogy január kettő szünnap és ez tuti.mármint,hogy 2.-a nem munkanap.
2014. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem meg levélben leírták, hogy 2-án utalnak...
2014. nov. 18. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!