Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Tenyleg jovo ev februartol...

Tenyleg jovo ev februartol minden honap 10. -en fognak csak csaladit utalni?

Figyelt kérdés
Az Allamkincstar uj rendszerenek bevezetese miatt. Egyszeruen felhaborito! Az oviba nalunk 2. munkanapon van ebedbefizetes. Akkor 1 hetig nem eszik a gyerek? Fantasztikus!
2014. dec. 8. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd nem költöd el az ebéd árát és be tudod fizetni.
2014. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem ezt a felfogast egyeseknel a segely csak segitsegnek van ideje lenne mar felfogni, nem jovedelem. Mi lenne ha megszunnenek a gyerekek utan jaro ellatasok?
2014. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majd minden hónapban félreteszed az ebédpénzt.

Ezen kár előre háborogni, az ovi is változtathat a rendszeren, hogy nem másodikán, hanem 15-én kell majd kaját fizetni.

2014. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ugy latom nem ertitek. Mi a fizetest is az Allamkincstartol kapjuk! Semmi segelyen nem vagyunk.
2014. dec. 8. 14:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem mindegy?
2014. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor 1 hetig nem eszik a gyerek? "


Miért ne enne? Ha megkapod a fizud,meg a csp-t (akkor-amikor) majd szépen félre teszed befizetésre.Nem elveszik tőled,csak egy héttel később kapod.Mit kell ezen problémázni,nem értem...

2014. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez hivatalos infó? Még nem hallottam róla. A fizetésünket nekünk is az Államkincstár számfejti, mondták hogy várhatóan majd kitolódik a fizetésnap (eddig 2.munkanap volt, ugyanúgy mint a családi pótlék). Így majd lesz egy hónap ami hosszabb lesz :( Mást nem tudsz csinálni, mint előző hónap elején félretenni a következő havi ebéd árát, bár gondolom ez nem olyan egyszerű.
2014. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki évek óta 10-én kap fizetést, az hogy fizeti ki az ebédpénzt? Gondolom félreteszi.

Ez tényleg felháborító, most komolyan.

2014. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
"Akkor 1 hetig nem eszik a gyerek?" Ez milyen gondolkodás már? Kérdező, neked mi a végzettséged?
2014. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én sem értem, mi a baj.

A pénz ugyanannyi, ugyanúgy 30-31 napra kell beosztani. Semmi sem változik.


Az én fizetésem is a MÁK utalja. 2,5 éve minden hónap 3-4. napján utalnak, míg addig évekig mindig előző hónap végén kaptuk a fizut. Kb. 5-6 nap így a különbség, mégis mindent ugyanúgy fizetünk. Sőt, nálunk most dec. 1-jén volt ebédfizetés, így is kifizettem.

2014. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!