Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ti ügyetek is így zajlott?

Ti ügyetek is így zajlott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elkeseredettségemben kérek válaszokat.

Ausztriai családi pótlék.... Aki intézte már tudja, hogy nem egyszerű a folyamat, de én nem gondoltam volna, hogy ennyire hosszadalmas lesz mire elintéződik és megkapjuk a pénzünket.

Azt szeretném kérdezni, hogy nektek miután a MÁK visszaküldte az E 411-es nyomtatványt mennyi idő múlva kaptátok meg a pénzt? A mi papírunk augusztus 15-én ment vissza Ausztriába. Hívogatjuk az osztrákokat, de mindig mást mondanak. A legutóbbi verzió, hogy össze van állva a dolog, pecsétre várnak.... Ez most mi???? Azt hogy még mennyi idő azt nem mondják meg. Különbözetről van szó, de ez sem kis összeg és már nagyon el vagyok keseredve :(

Meddig húzhatják még?????


2015. jan. 15. 05:01
 1/2 anonim ***** válasza:
1 év volt.
2015. jan. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 hónap
2015. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!