Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek van már egy egészséges...

Akinek van már egy egészséges gyereke, utána egy vetélése, a következő terhesség rendben zajlott vagy kellett hormonpótlás esetleg?!

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a vetélés utáni terhesség sem volt rendben, de aztán sikerült (hormonpótlással) megtartani a babát. Hamarosan szülök.
2014. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem két egészséges terhességem volt, mikor a harmadikat terveztük, a harmadikkal vetéltem el sajnos. Utána az orvosom javasolta az Utrogestant, így a harmadik terhességem gyermekem hormonkezeléssel maradt meg.

Nálam arra utaltak a jelek, hogy alacsony lehet a progeszteron szintem, mert az első terhességnél nem, de a másodiknál már volt vérezgetés az első hetekben, lehet hogy akkor is hajszálon múlott, a harmadik meg spontán vetélés lett, a szövettan nem mutatott ki semmit.

Hát nálam így alakult.

2014. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy egészséges terhességem 2010-ben, aztán 2 év múlva újra próbálkoztunk a kistesóval. Sajnos elvetéltem, magzatelhalás volt. 5 hónapot vártunk, megint terhes lettem, de sajnos megint magzatelhalás történt. Aztán csak 1 hónapot vártunk, megint terhes lettem és most vagyok 36 hetes:D Külföldön élek, itt nem adnak gyógyszert, de erősen az a gyanum, hogy hormonpótlás kellett volna. Szerencsémre interneten találtam progeszteron krémet, amivel 15. hétig kentem magam, mert megint barnáztam kicsit. Nem tudom biztosra, hogy az segített, de szerintem igen.
2014. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem csak úgy maradtak meg a gyerekek, hogy a teherbeesést követően egyáltalán nem éltem házaséletet a férjem ugyanis külföldre utazott. Amúgy mind a többi öt terhességem vetéléssel végződött. Soha nem kaptam hormonkezelést.
2014. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!