Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Egyedülálló anyukák, kellünk...

Egyedülálló anyukák, kellünk mi még vkinek egyáltalán? Gyerekkel?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, egyedülálló, 3 éves múlt a fiacskám, a szüleimmel élek, komoly kapcsolatom sose lesz?

Ti hogy vagytok ezzel? Van vkim most, de semmit sem ér az egész. NEM ÉRDEKLEM ŐT, mit csináljak már? Kilépjek belőle? Olyan nehéz ha van egy gyerek mástól...


2015. márc. 1. 14:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
17%
Hát ez ilyen. Gondolkodtál volna, mielőtt gyereket szülsz.
2015. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
ha nem érdekled őt minek vagy vele? vagy ő veled?? én nemhogy gyerekkel, de sérült gyerekkel találtam magamnak új társat, aki már a férjem és van egy közös gyermekünk is, azért mert valakinek van gyereke nem kell elásnia magát, pláne nem ilyen negatíva gondolkodni, hogy mert gyereked van nem is találsz...
2015. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem érdekled őt, akkor nincs senkid...
2015. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A batyam most jott ossze egy tobb gyerekes huszoneves anyukaval es mar el is akarja jegyezni es kozos gyereket terveznek. A batyam 33 eves a csaj 29. A batyamat nem erdekli, h van mastol gyerek, mert nagyon kedveli a csajt. Van remeny! De ezt a sracot/hapsit hagyd el akivel most vagy, mert addig nem lesz uj, amig vele vagy es irod is, hogy nem erdekled. Millio meg egy ismerosom van aki olyan csajjal van akinek elozo kapcsolatbol van egy vagy tobb gyerek.
2015. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
a komoly kapcsolat (hogy ilyen randa szavakat mint házasság, ne használjak) meg kellett volna előzze a gyerekvallalast. Masok így csinaljak, tudod? ezert ritka az a 30 eves aki gyerekes nőt keres. ebben a korban mar vagy hazasok vagy agglegeny tipusok/éretlenek
2015. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha jó csaj vagy, mellékes a gyerek..Ismerősöm 2 gyerekes nőért otthagyta a gyerektelen barátnőjét. Szóval legyél kedves és szép,hagyd ott a jelenlegi akárkidet és járj nyitott szemmel vagy regisztrálj társkeresőn.
2015. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem minden expasim többgyerekes nővel jött össze szóval van remény :)
2015. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Ne görcsölj rá! Még fogod találni a párod! higgy benne!
2015. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszi
2015. márc. 1. 17:00
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Anyám egy kamasz gyerekkel, 37 évesen lett apám felesége, aki kerek tíz évvel volt nála fiatalabb (és 34 évet éltek együtt utána boldog házasságban. Én vagyok a közös gyerekük).
2015. márc. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!