Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák 2 vagy...

Egyedülálló anyukák 2 vagy több gyerekkel hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Van segítségetek? Akinek nincs, az nincs kifáradva? Csak mert 2 perc szabad lélegzete sincs az embernek, folyamatosan készenlétbe kell állni. Én egy 1 évessel és egy 3 évessel vagyok itthon, egyedül.5 hónapja élünk külön apukától. Albérletbe lakunk, ami sok pénzemet elviszi és apuka sem nagyon fizet gyerektartást. Anyagi segítségem nem nagyon van és semmilyen más segítségem szintúgy nem nagyon van... :( Folyamatosan 0-24-ben eléggé fárasztó, főleg, hogy a 3 évesem iszonyat féltékeny a kicsire, iszonyat eleven és rosszalkodik egész nap. :S Kettesben nem lehet őket hagyni! Más is van ilyen vagy hasonló helyzetben?
2013. jún. 19. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Segítséggel (anyukáméval) is nehezen bírtam ezt az időszakot, nagyon fárasztó volt, a házasságom is ekkor romlott meg véglegesen és menthetetlenül.

Nem könnyű, az biztos. Az idő segít ezen csak, ahogy nőnek a gyerekek egyre könnyebb lesz.

2013. jún. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 gyerekkel albiban

a két nagyobb iskolás a kicsi 2.5 éves

de eddig jól megy :-)

kimondottan örülök h egyedül vagyok velük mert így több időm van velük foglalkozni és nem az ex hülyeségeivel kell foglalkoznom esténként

2013. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja anyum még dolgozik szal nem tud sokat segíteni
2013. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2: Nálam is ez volt, inkább felszabadultam... Nekem a volt férjem több problémát jelentett mint a két gyerek együtt.

Nálunk azóta van nyugi, hogy csak hármasban vagyunk. Persze sokkal könnyebb lenne valakivel, egy normális férfival együtt lenni, aki tényleg a társam és megosztjuk az örömöket és a feladatokat is, de még mindig jobb, mint azzal a túlkoros hisztissel, aki megrekedt egy kamaszfiú szintjén.

2013. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"túlkoros hisztissel, aki megrekedt egy kamaszfiú szintjén." Hát ez az én exemre is ráillik! :D :D :D

Nekem se az exem hiányzik, sőt!!! Nekem se segített szinte semmit, de azért volt néha 10 percem, hogy egyedül legyek és lezuhanyozzak, hogy néha beszéljek mással is a gyerekeken kívül... Nagyon monoton így nekem.. Bár lehet, hogy javulni fog, ha összel elkezdjük az ovit, aztán még 1 év és a kicsi megy bölcsibe, aztán én meg megyek vissza dolgozni. :)

2013. jún. 19. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!