Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Tényleg megint előbb lesz...

Tényleg megint előbb lesz családi pótlék?

Figyelt kérdés
Nem remegek érte, megnyugtatok mindenkit, csak kiváncsi vagyok.
2015. ápr. 21. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Nem.
2015. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Két fajta hírt találtam. A hivatalos honlapokon mindenhol május 4-e van.

Egy másikon pedig az április 27-29 van írva, az elseje miatt.

Majd kiderül. :)

2015. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Igen, nem értem az első miért mondja, hogy nem. Azért, mert május 5-ig nem kapnák meg, akik postai úton kapják, így jövő héten lesz utalás. Kártyások 29-én kapják.
2015. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A MÁK oldalán nem találtam erről semmit sajnos. Vagy majd a napokban írják...
2015. ápr. 21. 18:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen elobb lesz.
2015. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lesz is hamarabb akkor a bankszámlások miatt lesz csak. A héten kaptam meg a kormányhivataltól a 2. gyerek határozatát amiben ez áll: "az ellátás folyósítására utólag, postai úton történő kifizetés esetén a tárgyhót követő hónap 10. napjáig, számlára történő utalás esetén 3. napjáig kerül sor. Mivel 3-ig nem tudnak utalni így ezért lehetséges hamarabb. A postásoknak egyébként is 10-e a határidő addig ha csak csütörtökön utalnák a postának is megkapnák.
2015. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

A póstások menjenek a francba mert pl a kisebb csomagokat akkor hozzák ki amimor akarjàk ,a családival is lehet ez minek hozzák ki egyszerre majd viszem keddeneg szerdán de lehet csütörtökön mert olyan sok az ember!

Ezt csak tapasztalatból írom!!

2015. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Nyugodtan le lehet nullára pontozni akkor is ez az igazság!!

Kapjátok be !!!

2015. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!