Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » BNO 90,93,94-es kódot kapott...

BNO 90,93,94-es kódot kapott SNI (sajátos nevelési igényű) gyerekre milyen állami támogatás jár?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
SNI-re általában semmilyen. A szám előtt milyen betű van? Milyen betegségre kapta?
2015. ápr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bírom mikor egy hiányosan vagy rosszul megfogalmazott kérdésre az ember rákérdez és lepontozzák. Igaz ugyan, hogy megválaszolni senki nem válaszolt rá, de az egyetlen - igaz kérdést, nem választ -lepontozzák. Pedig a BNO kód egy betűből és négy számból áll, tehát amit írt a kérdező az pontatlan. Így válaszolni sem lehet rá. Bírom mondjuk, hogy a kérdező sem válaszol, csak gondolom pontoz.
2015. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és csak most értesültem róla, hogy kaptam üzenetet, ezért nem tudtam korábban írni. NEM pontoztam sem fel, sem le!!! A pontos BNO kódok: F90.0 (aktivitás és figyelemzavar), F 93.8 (emocionális zavar) és F94.9 (szociális funkciózavar).
2015. ápr. 24. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!