Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Valóban havi 80 ezret kapnak...

Valóban havi 80 ezret kapnak a nevelőszülők 1 gyerek után?

Figyelt kérdés

Csak hallottam, és meglepődtem.

Soknak tűnik.

Akinél ott van 10 nevelt gyerek, az tényleg havi 800 ezret megkap csak erre?

Eleve az volt a furcsa, hogy ennek a hölgynek van rendes, 8 órás munkája. E mellé hogyan adhatnak 10 gyereket? Biztos, hogy nem tud velük leülni tanulni, vagy bármiben segíteni mindnek. Vagy nem is beszélget velük, csak kb. a nevüket tudja?

Szerintetek az ilyen emberek a pénz miatt lesznek nevelőszülők, vagy tényleg ennyire imádják a gyerekeket?

Mert sokan imádják, ez tény, na de 10-re odafigyelni?


Akinek mondjuk 10 sajátja van, az is megkap ugyanannyi juttatást?


2015. okt. 1. 06:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok gonosz, csak olvasgatok a neten.


Nem én találtam ki, bemásoltam, hogy az ezért kapott pénzből hiteltörlesztőt fizetnek. Mi közöm ehhez? Ha ti nem tudjátok értelmezni, amit írtam, akkor veletek van a baj.


Azt furcsálltam, hogy nagyon sok szülő a saját gyerekére nem kap annyi támogatást, és kevesebb jut mindenre, mint amennyit a nevelt gyerekekre ad az állam. Hol kap egy szülő egy gyerekre 76 ezret? És ugyanúgy kell a saját gyerekednek a ruha, a tanszer, a játék, a gyümölcs, nem? De. Mégis csak pár ezres családi pótlékot kapsz, a többit meg oldd meg, ahogy akarod.

2015. okt. 1. 10:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindenre ra tudsz keresni,akkor ird be a nev.szuloseg felteteleit is..ha nem munkaviszony(ebben az esetben errol lehet szo) max . 4 gyereket nevelhez egy csalad a sajatjaival egyutt...
2015. okt. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%

Te nem érted! Kérdeztél, és a kérdésed mögött ott a kisördög, hogy juj ez most 800 ezret kap havonta. Nem. Nem Ő kapja! Az államnak az a fontos, hogy családban nőjön fel a gyerek és ne állami gondozásba, ahol a nevelőkre huszon számú gyerek jut. Nem az a lényeg mennyit kap a nevelőszülő. Mert nem Ő kapja! A gyerekek kapják. Sose tudnék ilyen hülyeséget kérdezni, hogy én miért nem kapok az államtol annyi juttatást, holott egyedül nevelem a sajátomat.


Vigyél haza párat és probáld ki!

2015. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!