Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mikor lesz áprilisban a...

Mikor lesz áprilisban a számlán a családi? Április 1-én vagy csak 4-én?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 09:38
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
4-én.
2016. márc. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
35%
pfff.
2016. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
29%
Add meg a számlaszámod, utalunk lóvét, nehogy éhenhalj :D
2016. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
40%
Miért? Számít?
2016. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a választ! A másik két válaszolónak pedig üzenem, hogy le lehet kopni a kérdésről, ha nem tudtok érdemleges választ adni. Fel tettem egy kérdést, mert kíváncsi voltam rá és ti egyből azt gondoljátok, hogy nincs pénzem. Szerintem én ezt sehol nem írtam, de bocs.
2016. márc. 23. 10:03
 6/59 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem számít, csak az utalási időpontra voltam KÍVÁNCSI.
2016. márc. 23. 10:05
 7/59 anonim ***** válasza:
60%
Nekem számít például és nem szégyellem. Nem élősködök gazdag férfi nyakán, szerelemből mentem férjhez és büszke vagyok minden megnyert küzdelemre és csatára. Amíg én a jégen is megélek, és a gyerekeim is, addig az elkényelmesedett ténsasszonyok teljesen életképtelenek a drága pénzeszsák férj nélkül.
2016. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
40%

"Nekem számít például és nem szégyellem. Nem élősködök gazdag férfi nyakán, szerelemből mentem férjhez"


Nekem nem számít. És szerelemből mentem férjhez, nem egy gazdag palihoz. De mindketten dolgozunk, és a fizetésünkből olyan "jól élünk", hogy gond nélkül törlesztjük a családi házunk, fenntartjuk a 3 hitelmentes kocsit, és a 3 éves fiunk semmiben nem szenved hiányt, sőt...

Nem küzdelem a megélhetés, hanem megteremtettük magunknak a normális életszínvonalat. És nem, soha nem érdekel, mikor utalják a családit. Sőt februárban voltam a gyerekkel táppénzen, és elképzelni nem tudtam, milyen utalást kapok a kormányhivataltól március közepén. Mert nem érdekelt, mikor és mennyi jön...

2016. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
67%

7-es, nem kell szégyellni, de azért a dumád elég visszataszító. Olyan elképzelhetetlen, hogy sokaknak nem kell a csp-t várni ahhoz, hogy jusson kenyér az asztalra? Olyan elképzelhetetlen, hogy ehhez nincs szükség pénzeszsák férjre?

Lépj túl a megkeseredett, csóringer világodon!

2016. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
36%

Szerelemből vagyok a párommal és jól állunk anyagilag, jelenleg neki van karriere.

Kikérem magamnak.

Egyébként meg kinek-kinek a maga érdemei szerint.

2016. márc. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!