Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mikor lesz áprilisban a...

Mikor lesz áprilisban a számlán a családi? Április 1-én vagy csak 4-én?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 09:38
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Tiszta dedó, ami itt megy, komolyan... Azért, mert valaki nem él szarul, akkor már a fejéhez kell vágni, hogy mindent a segge alá toltak? Ráadásul ilyen ovis stílusban? Nevetséges, aki így képes megnyilvánulni. De nem csodálkozom semmin, nekem egyszer ezen az oldalon azt fröcsögte valami szerencsétlen, hogy én könnyen dumálok, ha egyszer a szüleim "kifizették" a diplomámat, úgy könnyű jól élni. Megjegyzem, az állam volt, aki kifizette, én meg a megélhetésemet saját magamnak finanszíroztam, gyerek mellett, és így lett belőlem egy sz*ros közalkalmazott, szánalmas fizetéssel.

De bocsi, azt az én gyomrom sem veszi be, hogy vannak, akik arra rendezkednek be, hogy minden hónap végén aggódva lesik, hogy mikor jön a családi pótlék. Olyan nyilván mindenhol előfordul, hogy egy hónapban több volt a kiadás, vagy valamiért kevesebb lett a bevétel, és akkor nagyon számít, hogy mikor jön a pénz, de hogy minden hónapban? És hogy ez a természetes? Aki meg nem így van, az hatszázezret keres? Ne szórakozz már, nem kell ehhez havi hatszázat keresni, csak mondjuk meg kell tanulni beosztani a pénzt. Mi négyen élünk 250-ből, mégsem sírunk hónap végén, hogy mikor jön már a családi.

2016. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Kedves 48! Emellett nem tudok elmenni: " de te ezt nem tudod...BIZTOS A SEGGED ALÁ TOLTAK MINDENT!".


Hát nem. 17 évesen 1 utazótáskával költöztem el anyámtól a nővéremhez. Tőle akkor mentem külön, amikor dolgozni kezdtem, és lett fizetésem albérletre. Férjem szakmunkás, mindketten a vendéglátásban dolgoztunk (ő még most is). Szóval amink van, MINDENT ÖNERŐBŐL VETTÜNK. A házunkon még hitel van (2 évig), és az önerő felét kaptuk anyósomtól nászajándékba. Ennyit toltak a seggünk alá!!!


Szóval ne általánosíts, és ne gondold, hogy aki nem várja a családit, annak a segge alá toltak mindent!

Csak mi 7 év együttélés után vállaltunk gyereket, és a 29. szülinapom előtt 1 hónappal szültem. Mert addigra lett meg az egzisztencia. Hogy ne kelljen a családit várnom.


És miért kellene jótékonykodnom? Mert jól megélünk a fizetésünkből? Hisz a saját erőmből lett, amim van. Tudom, hogy akarni kell, és bizony néha lemondásokkal jár az élet, de el lehet érni a normális életszínvonalat ebben az országban is. Csak nem másokat kell okolni, hanem tenni valamit, hogy jobb legyen az élet. Bár te is teszel. Számolod a napokat...

2016. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
0%
Aki válaszolt a "segged alá toltak" válaszra és magára vette, hát gratulálok nekik. :) Többes számba lett írva? Nem! Ennyi idióta embert....nem tudtok értelmezni. A lényeget nem értettétek! :)))))))))))))
2016. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Kedves 48-as válaszoló!

46-os és 52-es választ én írtam. AZt hiszem, magamra vehetem, mert nekem írtad!

Szóval újra csak üzenem, hogy SEMMIT NEM TOLTAK A SEGGEM ALÁ, hanem megdolgoztam érte, amim van!!!

További szép napot!

2016. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 Bodrievike ***** válasza:
0%
Sziasztok! Május.2-án utalnak, kedden felvenni a számlán! Majális jó szórakozás mindenkinek.
2016. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Bodri,tedd már takarékra Magad!A kutyát nem kérte az infót.
2016. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Mármint a kutyát nem érdekli,mivel a kutya nem kérte az infót.
2016. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Bodri,nem kérek privát üzenetet sem!Le is tiltottalak.Olyan egyszerű vagy,mint egy marék tavikagyló.
2016. ápr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 Bodrievike ***** válasza:
0%
:)
2016. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!