Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mikor lesz áprilisban a...

Mikor lesz áprilisban a számlán a családi? Április 1-én vagy csak 4-én?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 09:38
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Anyukák,szó se volt elsejéről!Valaki elhinti és sokan elhiszik.
2016. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Az semmi, felénk már húsvét előtt várták az anyukák...Nem lehetett meggyőzni őket, hogy majd áprilisban.
2016. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
Az kemény!Nem is értem!
2016. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Nem az a szégyen, hogy sokan várják a családit (bár bicskanyitogató, ahogy ők meg azokról nyilatkoznak, akik nem szorulnak rá), hanem hogy itt kérdezgetnek és terjesztik a butaságot ahelyett, hogy hivatalos helyen érdeklődnének.
2016. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 Bodrievike ***** válasza:
Sziasztok! Holnap reggel 7 óra családit a számlán!! :)
2016. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
79%

"csak hát akinek nincs gyermeke az nem értheti vagy biztos havi 600 ezer a nettó jövedelme"


1 gyerekünk van (3 éves), a családi házunkon hitel, 3 hitelmentes kocsink van, és soha nem várom a családi pótlékot... A nettó bevételünk 420.000 Ft.


Elhiszem, hogy van aki hirtelen megszorul, és most számolnia kell a napokat, de nehogy már az legyen a normális, hogy "hóvégén egy hétvége is sokat számít"...


Felelősségteljesen kell gyereket vállalni, és akkor nem érheti meglepetés az embert!

Vicc, hogy nekem kellene szarul éreznem magam, mert úgy vállaltam gyereket, hogy ne kelljen a napokat számolgatni? Meg nemcsak hó elején van teli a hűtő?


Hát szégyelljétek ti magatokat, akik akik remegtek a családiért.


De mindenki megnyugodhat, mert ma megérkezett. Sőt a gyes is...

2016. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Ha kifizetésről van szó, nem sietik el.....az a fix időpont sem biztos. Arra nem szabad adni!
2016. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
0%

46/47-es válaszolónak üzenem:

Szánalmas vagy ahogyan lenézed azt aki várja a családit. Nem kissebség vagyunk, hanem olyan Magyar állampolgárok akik vágynak gyerekre és megadnak neki mindent, inkább magmatól vonom meg, hogy neki legyen, de te ezt nem tudod...BIZTOS A SEGGED ALÁ TOLTAK MINDENT! Ha ennyi pénzed van miért nem segítesz, jóténykokodsz embereken?? Inkább dicsekszel azzal, hogy nekted mitek van, hát ez a szánalmas, nem azok a családotk akiknek az a kicsi is számít! Szégyeld magad!

2016. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

Én nem érzek dicsekvést a fent írtakban.

Mi 5-en élünk ennyiből, mégsem érdekel más pénztárcája.

Nekünk is megvan mindenünk, 2 autó, saját, kertes családi ház tehermentesen.

2016. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Az ha valakinek van nem azt jelenti, hogy mindent a segge alá tolnak! (Nem én vagyok akinek címezted, csak leírom) Nekünk is van (most már)hitelmentes ház és két autó, pedig én 27 férjem 29 éves. Nálunk a megoldás egyszerű, programozók vagyunk, ami az átlagnál sokkal jobban jövedelmez! Igaz most én itthon vagyok Gyeden, de voltak tartalékaink, amit mostanra megcsappant, mert vég törlesztettünk ebben a hónapban. Én írtam, hogy nem szoktam figyelgetni, hogy mikor van a számlán a családi stb, de mindenkinél adódhat olyan élethelyzet, amikor igenis az is számít! Szóval egy részről igazad van, csak nem mindenkinek toltak mindent a feneke alá! :)
2016. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!