Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Miért van az, hogy a Családi...

Miért van az, hogy a Családi Pótlékról szóló igazolásokon eltérő dátumok szerepelnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg 38 éves vagyok, és saját jogon magasabb összegű családi pótlékot kapok. Ami jelenleg 20300 Ft/hó. Emelet meg kapom a M.Á.K. kártyát amivel kedvezményesen utazhatok a közösségi közlekedésben. Például: BKK. / BKV. - ingyenesen. A kérdéshez: Akár mennyiszer kértem a családi pótlék folyósításáról igazolást, azon mindig eltérő dátumok szerepelnek. Az eltérő dátumokon értsed azt, hogy például: 2008.03.01-tól 2045.03.31-ig jogosult, vagy 2002.05.01-től 2014.12.31-ig jogosult, vagy 2015.01.01-től - 2045.12.31-ig jogosult a magasabb összegű családi pótlékra. Miért van ez így? Illetve miért írnak össze vissza dátumokat az igazolásokra? Egyébként én személy szerint, 2001.07.01-tól a mai (2016.03.23) napig is kapom a magasabb összegű családi pótlékot. 2001.07.01 előtt pedig édesapám kapta utánam a magasabb családi pótlékot! A jelenleg is érvényes családi pótlékos határozaton nincs feltűntetve, konkrét határ idő. Csak annyi van a határozaton, hogy újabb felül vizsgálat nem szükséges, állapota 18 éves kora előtt is fent állt.

2016. márc. 23. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha a folyósító szervtől érdeklődnél, pontos választ kapnál, nem gondolod?
2016. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Jajj, #1-es, miért bántod?! 38 évesen ezt mégis honnan tudhatná?! XDDDDDD
2016. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es válasz írónak! Fel tenném a kérdést itt? Szerinted ha az M.Á.K. illetve most már kormány hivatal, pontos és egyértelmű választ adna? Nem! - Egyébként kérdeztem már. A válasz minden esetben az volt, hogy így van benne a rendszerben. Na de akkor mi a valós? És épp ez itt a probléma.
2016. márc. 23. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
én itt semmi összevisszaságot nem látok, amit írtál dátumokat, azok mindig 1 évesek. gondolom a 2045 elírás részedről
2016. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es válasz író részére! A 2045.03.31-ös dátumból a 2045-ös évi év szám nem el írás! Mert az utóbbi egy évben, háromszor is kelletett kérnem igazolást a családi pótlékról és mindegyiken az szerepelt, hogy 2045.03.31-ig vagyok jogosult a családi pótlékra. A kezdő dátumok viszont eltérőek voltak az elmúlt egy évben is.
2016. márc. 23. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Szóval a nyugdíj mellé családi pótlékot is kapsz majd?


A választ megkaptad: mert így van benne a rendszerben. Mit szeretnél még tudni? Hogy miért kék az ég? Vagy miért kel fel a nap reggel?

2016. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válasz író! Nem nem kaptam meg! Úgy látszik te is olyan kis túl okoska vagy! Ugyanis már megint nem figyeltél! Mert melyik dátum van a gépben? Csak annyit kaptam, hogy ez van a gépben. Válaszként. De azt nem, hogy akkor melyik dátum van a gépben, és melyik a valós dátum? Talán legközelebb jobban kellene figyelned, kedves okoska. Olvad csak el nyugodtan a kérdést, és a kérdés alatti, a kérdéses tartózó szöveget is, és azután értelmezd is kérlek.
2016. márc. 24. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:

"Talán legközelebb jobban kellene figyelned, kedves okoska. "


Talán legközelebb jobban kellene kérdezned okoska...

Arra a kérdésedre milyen választ kaptál, hogy MELYIK a valós? Mert ugye megkérdezted?

2016. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!