Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos oltás után mindenk...

Két hónapos oltás után mindenki ad be lázcsillapitot? én még nem adtam eddig még nem lázas /reggel kapta/

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
én nem adtam neki ő sem lett lázas. előre nem adok.
2013. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem, előre nem. Ha estig nem lesz lázas vagy nem lesz hőemelkedése, akkor szerintem már nem is lesz lázas. Nem minden gyerek lázasodik be, a kisfiam se lett lázas egyik oltástól sem, csak a 15 hónapostól.
2013. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Előre nem kell adni lázcsillapítót, lányom egyik oltástól sem volt lázas!
2013. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ok dokinő javasolta fél adag lázcsillapitot délbe adjak be de a semmire nme adok be
2013. ápr. 17. 13:15
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Ilyet én is hallottam már hogy a doki semmire beadat lázcsillapítot. Szerintem attól tart, hogy ha lázas lesz rögtön hívod öt hogy mit tegyél, így inkább beadatja, és tuti nem lesz lázas. Szerintem ezt azért csinálják, mert primitiveknek tartják az anyákat.
2013. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
második gyermek van már tapasztalatom :)
2013. ápr. 17. 13:19
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

a fiam 6 hónapos mi egyik oltása után sem adtunk leni lázcsillapítót..szerencsére lázas sem volt

ha nincs hőemelkedése én nem adnám be neki felesleges

2013. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Ez jó :) nekem is van egy kisfiam,csak ő 3 hónapos és volt ilyen kérdésem is.

Anno beadtam az orvos utasítására a 2,5 ml nurofent,amint hazaértünk,nem lett semmi estére.

Most nem adtam,mert minek így előre,hát 39 fokos láza lett,kapott egy fél kúpot(germicid c-t) egy óra múlva levitte tehát semmi gond,előre most sem fogok a 3 hónaposnál,azt holnap kapja,ez csak egy oltás,viszont 4 hónaposan lesz megint 2,ott sem adok előre,hiába mondja a doki.

2013. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
utolsó vagyok,elég hülyén fogalmaztam,tehát a kisebbik most 3 hónapos,a nagy már 4 éves,ő kapott előre lázcsillapítót.
2013. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

A mi doktornőnk mindig elmondja, hogy oltás után 2 órán belül, majd 6 óra múlva adni. Sosem volt gond, most 2. gyereknél is inkább adok előre.

Épp tegnap kapta meg a 2 hónapos szurit, utána és este is adtam fél-fél kúpot.

2013. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!