Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyi az idei évben az...

Mennyi az idei évben az Erzsébet programban részt vevő nagycsaládosoknak adott nyaralási összeg?

Figyelt kérdés
Nemsokára 3 gyerkőcünk lesz és még nem voltunk nyaralni, s tudni szeretném mennyi pénzt is kaphatunk majd jövőre, de csak a befizetési összeget találtam meg ami 5000/2500Ft.De mennyit adnak az nem derült ki. Vki aki nyert esetleg megírná mennyiket lehetett nyerni. Érdemes-e egyáltalán foglalkozni vele?Köszi.

2017. ápr. 24. 16:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen szociális segítségekre van szükségetek, de azért vállaltok három gyereket? Felelős gondolkodás?
2017. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nincs pénzre szükségünk, 6 éve építettünk saját családi házat önerőből,évekig spórolva, családi összefogással, hitel, szocpol nélkül.Diplomások vagyunk mindketten a férjemmel, s évekig küzdöttünk az első babáért is, aztán elhatároztuk, hogy ha összejön 3-ig nem állunk meg. összejött.De ha van lehetőség nyaralni, mivel már vagy 10 éve nem voltunk sehol, talán jövőre el tudnánk menni.nem mindenki szociális alapon vállal gyereket,kár az előítélet.
2017. ápr. 24. 17:16
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Idén két évre írták ki, állítólag 2018-ban nem lesz, de azért figyelni kell. a honlapon meg vannak adva a szállások, hogy hova foglalhatsz, és nyertél, foglaltál, után utalják Erzsébet kártyára, vagy hotel csekket kapsz, a foglalás helyszínétől függően, és pont annyit kapsz, amennyit fizetned kell í szálláshelyen.
2017. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, minden rosszindulat nélkül mondom, de ha nincs pénzre szükségetek, akkor ne vegyétek el a lehetőséget olyan családok elől, akiknek ez az egyetlen esélyük arra hogy kis élményt szerezzenek a szürke hétköznapokra. Gondolj bele, te mit éreznél, ha valaki miatt, aki nem lenne rá jogosult, a te gyereked maradna ki abból amit mindennél jobban szeretne és te nem tudod neki megadni, de így lenne rá lehetősége?
2017. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

Nem pénzt adnak, nem keretösszeget adnak, hanem 4-5 napos turnusokra lehet menni a résztvevő szállodákba. Van kb. 20-30 lehetőség, első évben Őszödön voltunk, ami baromi jó volt, aztán tavaly Nyíregyházán, ami egy 3*os erdei szálloda volt, nem rossz, de nem is jó. Foglalni marha macerás volt, és alig tudtam oda foglalni, ahová akartam, és így is csak szeptemberre.

Mi kalandvágyóak vagyunk, és imádunk rá pályázni, de ha igazából megengedhetitek magatoknak a nyaralást enélkül is, és könnyen kijöttök a béketűrésből, akkor hagyjátok a francba.

Ráadásul idén 2 évre lehetett pályázni, amiből nekem sajnos az jött le, hogy jövőre nem is lesz pályázat...

2017. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
Tavaly palyaztunk. 20.000 Ft-ot kellett feladni csekken. Igy lettunk volna jogosultak 200.000 Ft koruli osszegre. Ez azt jelenti, hogy ennyi penz all rendelkezesre, hogy foglalj szallast. Mivel lecsusztunk a hataridorol figyelmetlenseg miatt, a lehetoseg eluszott.
2017. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%

Sorry de ettol nekem is kinyilik a bicska, amikor valaki megszul 2-4 gyereket es az allam penzen nyaral....valaki masodikat nem mer vallalni pont azert, hogy az elsonek minel tobb mindent megadhasson.

Foleg ha diplomasok vagytok, ertelmes emberek, plane nem ertem miert. Szoval elnezest de nem tudom ezeket szo nelkul hagyni :( Manapsag be kell vallalni 3 gyereket legalabb, es akkor jobban el az ember mint aki tisztesseg miatt a masodikat is komoly atgondolas utan es sokevnyi gyujtes utan meri csak.

2017. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
* 3-4 gyereket akartam irni a 2-4 helyett
2017. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%
Mi már 3* voltunk nyaralni az Erzsébet programmal. Ha kiírják próbálkozz veszteni valód nincs, és senki elől nem veszed el a helyet, igen is ha a pályázati feltételeknek megfelelsz, pályáz.
2017. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, honnan veszed hogy nem veszi el a helyet? Nem korlátlan a rendelkezésre álló összeg. Itt a faluban van egy tényleg szegény család, négy gyerekkel, és ők nem kerültek be.Pedig dolgozó szülők, de két gyerek tartós beteg. De olyan ismerőseim meg kaptak helyet akik hasonlóan élnek mint a kérdezőék.Ha diplomások vagytok, akkor át kéne gondolni hogy mennyi gyereknek tudtok ÖNERŐBŐL megadni mindent. Vannak olyan családok akik önhibájukon kívül nem vihetik a gyereküket nyaralni, mint ez a család. És ők lecsúsztak. Gondold meg jól.
2017. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!