Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyi az idei évben az...

Mennyi az idei évben az Erzsébet programban részt vevő nagycsaládosoknak adott nyaralási összeg?

Figyelt kérdés
Nemsokára 3 gyerkőcünk lesz és még nem voltunk nyaralni, s tudni szeretném mennyi pénzt is kaphatunk majd jövőre, de csak a befizetési összeget találtam meg ami 5000/2500Ft.De mennyit adnak az nem derült ki. Vki aki nyert esetleg megírná mennyiket lehetett nyerni. Érdemes-e egyáltalán foglalkozni vele?Köszi.

2017. ápr. 24. 16:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ehhez nem lenne szivem/pofam/eszem. Kapjak azok, akik valoban szegenyek, es okkal azok, pl. egyik szulo betegseg miatt munkakeptelen, vagy beteg gyerek van akinek a mutetei elveszik a penzt egy nyaralastol. De tuti nem gyerekszamtol tennem fuggove, mert aki sokat vallal az sajat dontes. Szulok sokat es sorbaallok tartani a markom.....plane diplomaval. Szerintem hanynek magamtol ha ilyet tennek.
2017. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
39%
Komolyan vannak olyanok, akik azt hiszik, a kérdező azért szül 3 gyereket, hogy megpályázhasson egy francos nyaralást, amit vagy megkapnak vagy nem? Nem kellene ennyire rosszindulatúnak lenni, ha van ilyen lehetőség, miért ne élne vele. Pláne, hogy írta is, hogy önerőből építettrk és indultak el, így érthető, hogy az elmúlt években kimaradt a nyaralás. De gondolom, ha jövőre hasonló lehetőséget kapnának az egy és két gyerekesek, innen senki se pályázna.
2017. ápr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
47%

Utolso, felreerted! NEM mondtam, hogy azert. Az viszont teny, hogy naluk sokkal rosszabb helyzetuektol veszik el a lehetoseget!


Es aki nullaig pontozta azt hogy egy betegseg miatti penzhiany okanal fogva szegeny vagy melyszegenysegbol am felelosen 1 gyerekkel rendelkezo csalad jobban megerdemli mint aki megtehetne hogy nyaraljon de inkabb sorban szul, az szalljon magaba!


Undorito aki ezt lepontozta, hat szerintetek is csak szulni kell es ennyi? Minden jar?

2017. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%
Kivanom a lepontozoknak, hogy valoban ne legyen okotok nyaralni az 1-2 gyereketekkel akar mutetsorozat miatt es vegye el a lehetoseget egy diplomas 3 gyerekes csakad akinek kenne penze csak pusztan masra koltotte.
2017. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%
A beteget gyermeket nevelő családoknak külön pályázat volt kiírva, a nagycsaládos nem vesz el tőlük helyet, és , hogy valaki diplomás akkor nem pályázhat miért is? Ha a pályázati feltételeknek megfelel, akkor igen is pályázhat.
2017. ápr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
51%

#10

Ha megfelel a feltételeknek, akkor pályázhat. Pont.

Még akkor is, ha szerinted sokaknak nem járhat efféle pihenés, csak azért, mert van, aki még rosszabb helyzetben van. Remélem, te jótékony célra utalod a családi pótlékot egy sokkal szegényebb családnak minden hónapban. Ugyan a lehetőséget nem veszed el mástól, mde így segíthetsz ám, hogy nekik még több jusson.


Azzal együtt, hogy nem értek egyet ezzel az egész mások pénzén nyaralni dologgal.

2017. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!A férjem szeretném igazából meglepni vele, jó meg a gyerekeket is, hiszen én mióta itthon vagyok a kicsikkel ő keres,és sokat is dolgozott. A házunkat még teljesen most sem sikerült befejezni,most is garázs alapot betonozott a férjem. Úgy nincs szükségünk pénzre, nem éhezünk, de 2-3száz ezret nem tudnánk elkölteni csak nyaralásra.Amink van azt mind magunknak csináltuk meg, kivétel az ácsmunka, meg a víz-fűtés szerelés.De azért szeretnék pályázni, mert úgy gondolom, hogy csak rengeteg olyan kap szociálisan olyan előnyöket, amiért "lósz@rt" sem tesz, csak úgy, mert szegény hátrányos, s szüli halomra a fogyatékosnak "ítélt" gyereket.
2017. ápr. 26. 16:06
 18/29 A kérdező kommentje:
Ezek többsége Önkori házikóban/albérletben lakik általában a városközpontban, s mikor már felhalmozott több százezernyi adóságot, nyilván nem érdekli, nem fizet, az önkormányzat nagy kegyesen kifizeti helyette,mert hát szegények, és ne kössék ki a szolgáltatásokat,lelakják az ingatlanokat, az önkori meg felújítgatja nekik. Az ingyen családi étkezést,nyári ebédet,meg az egyéb szoc. juttatást már nem is említem.Őrület, hogy a sok semmirekellőt, haszontalan tagjait a társadalomnak az adófizetők pénzén tartjuk el.Én így gondolom.Évekig gürizik a tisztességes és alig jut előre, így én pályázni fogok, ha lesz lehetőség.
2017. ápr. 26. 16:12
 19/29 A kérdező kommentje:
Csak mégegy bicskanyitogató mondatot akarok írni.Nem azokat a családokat kellene inkább támogatni,és nem elszegényíteni ahol olyan gyerekek születnek, akik majd vszínűleg adófizető, hasznos munkát végző emberek lesznek??! Ezzel nm bántom a fogyatékosokat,hiszen sokan nem tehetnek tényleg róla, de rengeteg a kivétel.Gyógypedagógiai intézmények tele vannak 3 generációs fogyatékosokkal.Ja és az allegriások(glutén, laktóz, cukorbeteg) is fogyatékos(más)nak minősül.
2017. ápr. 26. 16:23
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Pályázz kérdező, ha belefér a lelkiismeretedbe. De akkor se háborogj ha a te valamelyik gyereked kerül hátrányba hasonló helyzetben majd egyszer.
2017. ápr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!