Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék

A kérdés

3 gyermekkemmel anyaságin vagyok ithon. A nagyobbik 06 02. én betōltötte a 18. életévét. Semmi papirt nem kaptam az àllamkincstàrtol. Vagy ilyenkor az egész honapot nézik és csak juliustol nem fog jàrni,? Köszönön a. Válaszokat.

jún. 4. 10:22  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik, hogy egész napos ovulációs szurkálás/hasfájás 4 nappal az ovuláció után van?
Van egy 2/fél éves kislányom és a napokban egyedül hagynánk a nagy mamival egész napra (először) mert volna elintézni valónk a nejemmel. Arra lenék kíváncsi, hogy reagálnak rá a...
Ha október 31. -én született meg a kisfiunk, akkor egész októberre jár a családi pótlék, vagy majd csak novembertől?
Ma átvettem egy levelet az államkincstártól benne hogy a 3 gyerkőcöm után mennyit kapok családit?
Nem kapjuk meg Szeptember 1. helyett Auguszus 29-én pénteken a családi pótlékot? Nem olvasott róla valaki valamit? A Kincstár honlapja nem érhető el egész délután!
Ha valaki a gyerekeivel A ország állampolgára, B országban él az egész családdal és C országban dolgozik (ingázik naponta, mivel ott kapja a fizetését oda fizet adót és...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Családi pótlék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!