Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ma átvettem egy levelet az...

Ma átvettem egy levelet az államkincstártól benne hogy a 3 gyerkőcöm után mennyit kapok családit?

Figyelt kérdés

Ja vagy csakhogy , ne feltkezzek meg róla ??

Vagy ezt ki kell évente küldeniük a nagycsaládosoknak!!


2015. aug. 13. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2015. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem szoktak küldeni.
2015. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekünk csak akkor küldték ezeket a határozatokat, amikor megszülettek a gyerekek és igényeltük.

Nem lehetséges, hogy azért kaptátok, mert jogosultak vagytok kedvezményekre, ingyenes étkezésre? Nálunk a bölcsiben a jövedelemigazoláshoz kell csatolni a csp határozatot, a 3 gyerekeseknél ez egyben azt is igazolja, hogy 3 gyermek van, mindenféle kérés nélkül jár az ingyenes étkezés oviban-bölcsiben (sulit nem tudom). Lehet, hogy túl sokan kérték már ezt a határozatot újra az oep-től, így automatikusan kiküldik a nagycsaládosoknak.

Egyéb ötletem nincs.

2015. aug. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úr isten dehogy is , hát én kértem az iskolai étkezési kedvezmény érvényesítéséhez persze!!

Köszönöm kedves 3. Válaszoló

2015. aug. 13. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs az offért :-D ez annyira jó, akár magam látnám :-D feldobtad a napom :-)
2015. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!