Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba mellett, ha lenne lehetős...

Baba mellett, ha lenne lehetőséged megkérni valakit, hogy vásároljon be helyetted, menjen postára, stb. , megkérnéd?

Figyelt kérdés
Vagy mindent el tudsz intézni babával is.
2019. júl. 26. 06:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Persze


Nyilván, ha muszáj, akkor mindent el tud intézni az ember, de minek szivassam magam?


Soha nem én vásárolok be, hanem a férjem

( első nem " kisbolt) az 20 km innen, férjem meg elmegy Penny, Tesco, Lidl, Interspar melletf is mindne nap)


Postára egy évben kb 5-nél többször nem kell menni.

( csekken semmit nem fizetünk)


Amúgy 10 perc gyalog, ha kell, akkor én megyek



Sok dolgot rendelek


( pelus, stb)

2019. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos és eddig mindent tudtam intézni. Pici korában átaludta a vásárlást, ügyintézést, fél éves korától meg nézelődött, semmi gond nem volt.
2019. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Miért ne tudnám elintézni.
2019. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Ott az internet, minden számlát be tudsz fizetni kártyáról is, ki jár még postára csekket fizetni?

Bevásárlásnál ott az online tesco, auchan, dm stb.. Mindent kihoznak az ajtóig, sokszor olcsóbban, mint a boltban.

2019. júl. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ennyi kimozdulás a 4 fal közül és az udvarról kb létszükség számomra. Egy 2 évessel és egy csecsemővel is minden nap elmentünk boltba. Ha épp nehezebb napja volt/van vmelyiknek, nekik is jól jött/jön egy kis séta a friss levegőn, esetleg a megszokottól eltérő útvonal.
2019. júl. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Én igen. Bár a férjem intézte. Itt volt aki megkérdezte ki az aki még postára jár? Én pl mert a férjem vállalkozásában dolgoztam, kézhez kaptam a fizetésem nem kártyára. Ebben az esetben sztem felesleges a kártya.

Az első 3hónap nehéz volt. Allergiás lett, hasfájós, bukós, utána a nyelvét kellett felvágatni mindig volt valami. Ha a férjem nem intézte volna biztos össze beszéltem volna anyukámmal ha már így is úgy is megy akkor adok pénzt tegye már meg, hogy be fizeti. Ebben sztem semmi rossz nincs.

2019. júl. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Igen meg. De nem azért mert lusta vagyok kimozdulni, hanem mert akkora sor van mindig a postán hogy kín kivárni. Bevásárlást megoldjuk vasárnaponként a férjemmel.

Mindent meg lehet oldani csak van amit kínszenvedéssel 🤣

2019. júl. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi felpakoljuk a fél évest meg a másfél évest és elmegyünk bevásárolni. Elvannak, nézelődnek, a nagy dumál, simán elintézzük a havi nagybevásárlást is így. Kisebb dolgokért, postára, stb, beülnek a tesókocsiba és lesétálunk a központba. Kell is ez a szocializáció nekem is!
2019. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Egyedülálló anyuka vagyok és eddig mindent eltudtam intézni.Egyedül akkor kellett segítséget kérnem,mikor az anyakönyvi kivonatáért kellett bemásznom a városba 40 fokba,mert oda nem akartam vinni.

De sosem kellett megkérnem senkit bevásárlásra stb...bár sok dolgot meg kellett könnyítenem és onlinera váltottam inkább.

2019. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
El tudni el tudok intézni mindent. De minek fingassam magam? Az élelmiszer vásárlást családilag oldottuk meg. Amíg jól elvoltak a gyerekek a bevásárló kocsi csomagtartóján, addig mindannyian végigmentünk a bolton. Később, amikor már unták, a férjem bevásárolt, addig én elvoltam a gyerekekkel az áruház gyereksarkában. Amióta ovisok, megint más a helyzet. Beadom őket oviba, én meg bevásárolok.
2019. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!