Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, ha átfut az agyamon...

Normális, ha átfut az agyamon a síró csecsemő mellett, hogy "miért vállaltam ezt be"?

Figyelt kérdés
Ti is megbánjátok néha? Nem komolyan persze, csak a kimerültségtől, eszetekbe jut, hogy jobb volt kettesben?
2019. júl. 22. 06:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Akinek ez nem fordul meg a fejében, az kamuzik. Én kettőt nevelek, de mikor egyszerre sír a kicsi és rosszalkodik a magy, akkor felteszem magamnak a kérdést, biztos ezt akartam? De amúgy kb 2 perc és elmúlik, mert nem csinálnám vissza semmi pénzért. Néha mindenki meginog egy kicsit, de ez az élet bármelyik területén így van.
2019. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Akinek nem fordul meg, az nem igazán teszi oda magát.


Van, amikor nem könnyű...

Annyira ősanya sem létezhet, akinek minden napja csillámporos

2019. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen normális. Minden rossz élethelyzetben eszébe jut ez az embernek az adott dologgal kapcsolatban
2019. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális. Állok az üvöltő kéthónapossal és azon gondolkozom, hogy mi a francért kellett nekem ez. Aztán a következő másodpercben magamhoz ölelem és rájövök, hogy a világ összes kincséért sem adnám vissza. Mindannyian így vagyunk szerintem.
2019. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ma hajnalban pont ezt gondoltam. 9 hónapos kisfiam 3-tól 6-ig üvöltött. Csak a foga lehetett. Persze azzonal elmúlt ez az érzés, de nem értem, hogy sokaknak miért kell ez 3x-4x is.
2019. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Néha azt is megbánom,hogy èn megszülettem. :F
2019. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Igen, normális. Nem könnyű anyának lenni, de nem adnám semmiért. 1,5 év van köztük, a nagyobb 4 éves, gondolhatod... De amikor csillogó szemekkel rád néznek, azzal elfeledtetnek mindent.

Ezeket a gyenge pillanatokat szokták egyébként felhozni a gyerekellenesek. Hogy nekik aztán nem kell, mert látják, h mennyire szenvednek az anyák. Ez csak egy kiragadott pillanat, a szépségeit mindenki csak akkor tapasztalja meg, amikor maga is anyává lesz.

Én bevallom, nem szerettem a gyerekeket (most se túlzottan vagyok oda a máséért), de amikor megláttam a sajátomat, végérvényesen megváltozott ez a dolog . Imádat van!

2019. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne aggódj teljesen normális. Most 5 hónapos a kislányom és 3 hónapig durván hasfájós volt. Aztán elmúlt és kezdtünk örülni, hogy de jó végre vége...hát hogyne. 1 hét nyugalom volt azután elkezdődött a fogzás. Jelenleg mindenért visít,ha nem ér el valamit,ha valami miatt nem tud megfordulni,ha nem lát,ha nem látja a macskát,ha jön a foga,ha elfárad,ha bekötjük a babakocsiba,ha egy idegen rá mosolyog stb. 😀 Ma hajnali 3-tól reggel 8-ig folyamatosan hisztizett,mert nem akart vissza aludni,hanem játszani szeretett volna. Biztos vagyok benne, hogy nem a fogzás miatt volt,mert akkor keservesen sír és folyik a könnye. Októberben kezdünk el a kistesóval próbálkozni. Hát kíváncsi leszek rá, hogy hány évig nem fogunk aludni. Mindezek ellenére imádom az egészet és a lányom egy tündér, akkor is, amikor megy a sírás/hiszti.
2019. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

Igen, normális.


De azért ne nevezzük már hazugnak, vagy ne írjuk, hogy nem teszi oda magát, aki nem érez így. Én fiatalon, 20 éveswen szültem, mert akkor akartam, és minden percet élveztem. Sírt, akkor sírt, hát valahogy jeleznie kellett, hogy nem oké... én ettől nem gondoltam, hogy jobb lenne nélküle.

2019. júl. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Senki nem írta, hogy jobb lenne gyerek nélkül, a kérdésre válaszadók mindegyike csupán a kérdédt tette fel magának, hogy jól meggondolta ezt? Ez pedig mindenki fejében megfordul.
2019. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!