Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni haj/szőrhullás?...

Szülés utáni haj/szőrhullás? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos a babám, 80%-ban tápszeres, nagyon kevés a tejem. Tegnap fürdéskor észrevettem, hogy a karjaimon, arcomon a finom szőke szőrszálak szinte csomókban hullanak. Sajnos a hajam is, mint 2 perccel később kiderült. De ez szinte egyik pillanatról a másikra történt, hiszen 2-3 naponta mosok hajat és eddig nem volt ilyen. Köze lehet a szüléshez? Volt valaki így? Mit hatott, mit lehet szedni? Nyilván a szőrnek még örülök is, ha nem lesz annyi kiszednivaló, de a hajam...
2019. júl. 26. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szőröm nem tudom hogy hullt-e viszont a hajam nagyon. Úgy tudom hogy szülés után 8-9 hónapig normális a nagyobb mennyiségű hajhullás ha utánna is marad, akkor doki. A fodrászok is mondta úgy 5 hónappal szülés után hogy rengeteg apró hajam van, tehát megújul, visszanő ami kihullik. Ettől függetlenül szedtem multivitamint+Biovanne plust. Most 11 hónapja szültem, már nem hullik úgy csak minimálisan.
2019. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*fodrászom-at akartam írni, nem fodrászok
2019. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Semmi köze ahhoz, hogy szoptatsz-e, vagy sem. Ami nem hullik ki terhesség alatt, az rövid idő alatt egyszerre kihullik szülés után. Semmit nem tudsz ellene tenni, teljesen normális. Szedj valami multivitamint, az jót tesz a megviselt szervezetnek, de a hullást nem fogja megállítani.
2019. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vaspótlás kellene, ennek nagyon is köze van a szüléshez. Háziorvos, vagy védőnő tud segíteni.
2019. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szülés után sajnos ez természetes folyamat míg a hormonok helyre nem állnak...

Én aloe vera foreverből szedtem az A Beta Car-E haj bőr,köröm,szem vitamínt és abszolút bevált

A hajam nm hullott csomókban,megnőtt tőle és egészséges...

2019. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak az én szőröm is kihullott volna... Nekem csak a hajam hullott, 4 hónappal szülés után kezdődött és kb. ugyan ennyi ideig volt vészeses sok (vagyis annak tűnő) a kihullott haj mennyisége.
2019. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szőr én sajnos csak annyi hullott ki ami terhesség alatt nőtt, vagy szerencsére ? 😁 a hajam az csomókban, de elmúlt. A legtöbben így járnak sajnos.
2019. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!