Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most akkor hány hetes vagyok?

Most akkor hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem pontosan értem ezt. Szerdán tölteném a 15. hetet,viszont a 12 hetes UHn 2 nappal nagyobbnak mérték, ezért ennek alapján ma töltöm a 15-öt.


Vizsgálatoknal is kérdezik hogy hány hetes vagyok.


Most akkor melyik a helyes?


2019. júl. 29. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár nap nem mérvadó.Addig míg nincs szülési időpont módosítás, addig az eredeti felállás marad,amit az utsó menstruációd első napjától számolandó
2019. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Legutóbb az UH-sat diktáltam be. Sajnos szülés várható időpontját még mindig nem adtak meg :(
2019. júl. 29. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenhol a menstruációd első napját diktáld be!!

Az alapján te is kitudod számolni :) Adj hozzá pontban 40 hetet

2019. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Én ki is szamoltam, meg tudom is, hogy hogy kell csak ez olyan kiakasztó, mások már ki vannak írva én meg elvileg nem is tudom.


Néha tényleg azt érzem, hogy szivatnak :D

2019. júl. 29. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem a menzeszem október 10

A fogantatás pedig október 23 volt.

Amikor szültem (Császárral)

Elvileg 40 hetes gyakorlatilag 38 voltam 😂

Legközelebb ha mész kérd meg őket hány hetes vagy.

Pár nap nem sok de 1 2 hét igen.

És ezt a 12 heti genetikai UH-n kell megmondaniuk hogy pontosan hagy hetes és napos vagy!

Boldog babavarast könnyű szülést

2 hetes kisfiú anyukája.

2019. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menses alapján pénteki nap a hétfordulóm, de a 12 hetes UH alapján 5 nappal nagyobb, az alapján átírták a szülés dátumát is, így én ez alapján számolok. 3 éve a kisfiamnál ugyanígy volt, UH alapján 5 nappal nagyobb, de akkor nem módosítottak, csak a kiírás előtt pár nappal számolták újra. Az mondjuk másik város másik kórháza és terhesgondozója volt. 35 hkm
2019. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint intézményenként eltér.


Köszönöm nektek és a jó kívánságokat is :)

2019. júl. 29. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!