Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik már csok- ra vettek...

Akik már csok- ra vettek házat kérdeznék?

Figyelt kérdés
Babaváró hitel. Jól tudom hogy mindkét szülőnek kell legalább 2 éve tartó bejelentett munkával rendelkeznie? És egyiknél sem lehet adó- vagy tb tartozás? Kocsihitel sem? Igaz hogy két gyerekre is adnak már 10+ 10- et? Akkor kevesebb négyzetméter az elvárás? Az is megvan határozva hogy hány szobás legyen? Érdemesebb 2 gyerekre ígérni 3.- at? ( még csak 1 gyerek van) össze kell házasodni?de ha rögtön kiesek a munkából bírom majd fizetni a hitelt? Sok a havi törlesztőtök? Rokonomnak 3 gyereke van.de igy is kaptak családra hitelt,5 milliót,de ugy tudom nem szocpol és nem babaváró. Tehát valami 3 gyerekre is jár? Sajnálom de sok infót olvastam sokfélét. Aki már szerzett ebben tapasztalatokat írna kérem részleteket? Köszönöm. Ha csak egyikünknek van meg a 2 éves munkaviszonya semmilyen támogatás nem jár?
2019. aug. 16. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Dolgozol, tehát van bankszámlád. Besétálsz a bankodba a férjeddel karöltve és megkérdezitek, milyen feltételekkel lehet náluk csokot, babavárót és egyebeket igényelni.
2019. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi felvettük a Csokot, most intézzük a babavárót, de ne haragudj, ez egyszerűen túl sok kérdés ahhoz, hogy itt válaszoljak. (Meg mióta a csokot felvettük, cáltoztak is a feltételek)


Az elsőnek igaza van, foglalj időpontot a bankba, szánjatok rá vagy 2 órát, és az ügyintéző adni fog mindkettőhöz egy listát, hogy milyen feltételek vannak, meg milyen papírok kellenek, meg még ki is számolja nektek, mennyi az annyi.

2019. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Babavárohoz 3 év folyamatos munkaviszony kell! Házasnak kell lenni. Nézik az összes jövedelmetek, hitelesíteket. Az összes bevételeteknek a 35% lehet kb. Torleszto részlet. Ha kettőtök keresete 250.000,akkor 87500ft torlesztotok lehet, amiből 50,000a babaváró, a kocsi hiteletek max 35,000lehet, hogy megkapjátok. Ha van hitel kártya, meg kell szüntetni, ha letudtok menni mínuszba a számlán, akkor azt a hitel keretet is vissza kell mondani, mert azok is hitelnek számítanak!


Csoknal is 3 év folyamatos munkaviszony kell.

2 gyerekre 1.430.000. csok jár,+10M kamat támogatott hitel. De ha 250-et kerestek, felveszitek a babavárót, akkor már nem fér bele a kocsi hitel, meg a csók+hitel, nem adják meg! Több kereset kell!


2 gyerekre nem jár 10 millió csok.

Nem érdemes 3-at vallani, meg ha nem lesz még a 3 baba, akkor kamatostul kell vissza fizetni. 3 babára a 10 millió csak. Újépítésű ingatlanra jár!!!


Elég ha az egyik félnek megvan a 3ev munkaviszony!

2019. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3asra ne hallgass, kérlek. Egy pontos szám sincs abban, amit ír.
2019. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,eléggé képben a dolgokkal, mert múlt héten zátultak le a Banki dolgok, tegnap kaptuk meg a lakást az eladótól! Valós amit írtam, friss infók!!!!
2019. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már az sem stimmel, hogy a bevétel 35 százaléka lehet a törlesztő. 50, 500 ezer felett pedig 60. A többi "infódban" meg összevissza keveredik a csok meg a babaváró. Nem szégyen, ha a férjed intézte és te nem látod át, hogy mi történt.
2019. aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én intéztem mindent, férjem csak 1-1 alkalommal jött el aláírni! Nincs az a bank aki engedi 1-2 gyermek mellett a fizu 50%-át terhelni!
2019. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!