Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyanoktól kérdeznék, akiknek...

Olyanoktól kérdeznék, akiknek szoptatás alatt hullott a haja?

Figyelt kérdés

Még tinikoromban elkezdtem használni egy hajvitamint ami nekem tényleg jó volt, de nem tudom szoptatás alatt lehet e szedni


Kérdeztem védőnőt, gyerekorvost de nem ismerik..


[link]



Szerintetek?


2019. márc. 11. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, egy vitamin lehet-e ártalmas...


Amúgy MINDENKINEK hullik a haja szülés után, mert terhesség alatt megáll a hajhullás. SZóval ez egy természetes folyamat, pár hónap, és vitaminok nélkül is megáll a hajhullás.

2019. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert elég magas arányban vannak benne vitaminok



Tudom hogy mindenkinek hullik szopi alatt, de ez durva ami most nálam van, csomókban hullik. Voltam vérvételen, gockutatáson, és ott mondta a nővérke, hogy nézzek ennek utána, mivel ismerös a vitamin, hisz korábban én is szedtem, gondoltam egy hónapos kurát megcsinálnék, de nem tudom ártalmas e a magas vitamin tartalom a babának, hisz létezik olyan hogy vitamin túladagolás is,pl a magas k vitamin ártalmas lehet..

2019. márc. 11. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!