Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák! Szüleiteknek...

Fiatal anyukák! Szüleiteknek hogyan mondtátok el, hogy teherbe estetek? Mit reagáltak?

Figyelt kérdés

Iskolában a többiek mit szóltak hozzá?

Volt, hogy bántottak emiatt?



2019. aug. 18. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Én 22 évesen szültem, gyakran a személyit is elkérték tőlem, buszon beszólogattak, hogy azért érettségit szerezhettem volna meg ilyenek.


Sokan rendesek is voltak, de ehhez az kellett, hogy tudják, egyedül élek, 22 vagyok, van házam, diplomám, pénzem.


A tinik taplók, még így is sokan leszóltak ismerős korombeliek, de kit érdekel?


Néha összejön és akkor nehéz, de amúgy nem érdekel, ha nem irigylik az életem, én sem döglődnék kövéren, elnyomó kapcsolatban, drogozva keresve a boldogságot, a szüleim álmát teljesítve és nekik ugrálva stb..


Hozzá fogsz szokni, elmondani meg könnyű, csak két szó.

2019. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Lemaradt a reagálás, kézzel lábbal ki akarta volna kapartatni az anyám időn túl is, hogy az ő álmait élhessem, lehessek sovány, bulizzak sokat, szedjek össze gazdag pasit, és hogy szegénynek ne kelljen felvállalnia a kollégái előtt és nehogy 50es fejjel nagymama legyen.
2019. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Leültünk, elmondtuk. Mondjuk nem számítottam fiatalnak, mert 25 voltam, a párom 27, jó állással. Ráadásul 10 éve együtt. Az élethelyzet miatt volt váratlan, meg hát nem terveztük. De ha valakinek van esze védekezés nélkül szeretkezni, akkor ahhoz is legyen, hogy elmondja a szüleinek. Anya-apa, beszélni szeretnék veletek. Ennyi.
2019. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:) De inkább még fiatalabbak tapasztalatait várom. 14-17(-18) évesek, mikor még te is gyerek vagy:)
2019. aug. 18. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
semmi rosszat nem írtam mégis töröltetve lett a válaszom..
2019. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem jelentettem🙄 Tiedet nem is láttam. Ha szeretnél, írhatsz privátban is
2019. aug. 18. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Anya, apa, kérek 40ezret abortuszra.
2019. aug. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
14???? Az nem fiatal anyuka!!!! Azonnal abortuszra küldenélek!!!!
2019. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!