Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A leendő nagyszülők örültek...

A leendő nagyszülők örültek az unoka érkezésének mikor bejelentettetek a jó hírt? Hogyan reagáltak?

Figyelt kérdés

Nálunk elég furán reagáltak.. Vagyis eddig még csak anyuék tudják,nekik hamarabb elmondtuk,mert úgy jött ki a lépés.

Igazán nem volt nagy örömködés a részükről,meg is kérdeztem,hogy most meglepődtek-e ezen. Anyu ennyit reagált,hogy: “Most akkor nagymama leszek?” Meg azt mondtàk,,hogy azt hitték most elnapoltuk ezt,mert a húgomtól ezt hallották. Valahogy más reakcióra számítottam,de gondolom anyu mèg nem szeretne nagyi lenni...

Anyósoméknak hamarosan elmodjuk,de tudjuk,hogy ők meg nagyon fognak neki örülni,mert ők már szeretnének unokázni. :) Kíváncsi vagyok anyuékkal mi lesz később.


2017. dec. 12. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Eloszor nem. Par het mulva igen.
2017. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Örültek a szüleim, bár hiányolták hogy nem vagyunk házasok. Azt szerették volna először, dede minket nem érdekel, több mint 8 éve vagyunk már együtt.

A párom szülei nagyon örültek, náluk első unoka lesz majd, talán ezért is jobban.

2017. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Nálunk is első unoka lenne mindkét családban. :)
2017. dec. 12. 18:18
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Örültek nagyon, első és második picúrnak is.
2017. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Az èn szüleim nagyon örültek, anyósomèknak nem mondtuk el, akkor már èvek óta nem tartottuk a kapcsolatot.
2017. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Édesanyám nagyon örült, évek óta mondta hogy szívesen unokázna már. Apukám Először felsem fogta (alkoholista), másnap nem is emlékezett rá. A párom szülei is örültek neki.
2017. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Szüleim és anyósom is nagyon örültek (hazautaztunk, és összehívtuk őket egy nagy közös ebédre és akkor jelentettük be), vihogtak-sírtak, hogy végre ezt is megérik, lesz unokájuk, teljesen extázisba estek. Persze az örömre számítottunk, de annyira visszafogott szülőkről van szó, hogy párommal döbbenten néztük az egész jelenetet, amit levágtak, mert soha nem láttuk így viselkedni őket. :D
2017. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Anyukámat nagyon váratlanul érte, látszólag meg volt lepve rendesen. Bejelentéskor nem is nagyon beszéltünk erről. Másnap meg áradozott, hogy mennyire boldog. Anyósomék rögtön örültek de ő konkrétan rá is kérdezett próbálkozáskor, hogy mikor lesz már baba...
2017. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Párom szülei igen.


Apám meg nem izgat, úgysem fogja sűrűn látni az unokát, mert a mostohaanyámhoz nem engedem, apa meg képtelen arra, hogy átjöjjön babázni.

2017. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet elcsépelt, de a szüleinknek legjobb nagypapa, nagymama pólókat csináltunk. 😊 Nagyon ledöbbentek és kivétel nélkül mindenki sírt, talán a nagypapik a legjobban.... 💗 Nagyon várt baba volt, mert nem jött könnyen, de az öröm így mégnagyobb volt. Nagyon jó nagyszülők, sokat töltenek az unokájukkal, ez nekem is nagy segítség, mert bármikor vihetem hozzájuk, ha úgy alakul. Úton van a 2. babánk is! 🙏🏼
2017. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!