Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen az élet egyedülálló...

Milyen az élet egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne, tehát milyen nehéz ismerkedni, ha nincs akkora jellegű segítség hogy nagymama mindig ott tudjon lenni ha program lenne, hogyan bírjátok idővel, anyagilag, vagy csak úgy akar idegileg?


Ez az élet számotokra sivarság, szenvedés, vagy ezt is megtudjátok élni boldogan?


Köszönöm ha válaszoltok


2019. aug. 21. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem jo 🙂

A gyerekek 17 14 8 evesek

Nem igazan korlatoznak egesz osszetarto csalad vagyunk igy.

Anyagilag rendben vagyunk igaz nem luxusmodon de amire kell jut es pici megtakaritasra is havonta


A nagyok segitenek a kisebb korul ha szukseges. Jol kijonnek egymassal na jo pont mint az atlag testverek. A hazimunka elosztva aranyosan kor es nem szerint. Ok a nagyobb resze az enyem de ez igy jo.


Ismerkedesben nem zavarnak tiszteletben tartjak h szeretnek egy part. Szoval ez a resze rendben. Ismerkedni manapsag nehezebb nagyon sok az olyan ferfi aki csak laza szex kapcsit keres 😕 tarsat nem de ha valakinek ez a jo akkor erre tuti talan pasit !


Nagyszulo csak egy van de az meg aktiv igy nem tud segiteni mondjuk nem is kell ...

2019. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm első, úgy látom nem vagy elveszve így sem, mondjuk szép nagyok a gyerekeid, ez sem hátrány.
2019. aug. 21. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a része néha még könnyebb is, ha már hozzászoktál, hogy te döntesz és nem kell figyelembe venni még egy szemszöget. Ha valamit nem csinálsz meg, nem lesz megcsinálva, ha meg igen, hát vállon veregetheted magad és olyan lesz, amilyennek te akartad vagy ahogy erődből telt, nem kell "teljesítened" még valaki felé. A gyerek néha macera, néha meg hatalmas boldogság, függ attól, hogy sikerült épp egy nap. Vigyázni kell, hogy ne akaszkodj rá, ne ő legyen a partnered lelkileg, hiszen ideiglenesen vagytok csak ennyire közösségben, ugyanakkor szerintem nagy segítség, hogy a gyere(i)dben sokszor találhatsz érzelmi rezonanciára, amikor épp jófejek :) Ha már dolgozol és a gyerekek bölcsisek, ovisak vagy pláne nagyobbak, akkor sok függ a munkahelytől, mire akad még időd és mennyire nehéz anyagilag is. Az biztos, hogy nagy felelősség egy lábon állni. Egy alsós mellett már elég sok énidő van, be lehet iktatni csendespihenőt amikor mindenki kicsit félrevonulhat, utolérheti magát gondolatban, és hát sok olyan közös programot lehet szervezni, amit te is élvezel. Sőt házimunkába is nyugodtan bevonhatod a nagyobbakat, már valós segítségek. Kirándulások, vegyes életkorú szakkörökbe, sőt nyári táborba járás, mozi, sportolás, baráti vendégeskedés (bár egy darabig este 7 körül le fogtok lépni)... de sok mindent lehet csinálni gyerekkel is, nem kell hozzá "segítség". Ismerkedést nem tudom, nem állt szándékomban, de szerintem ha nem netes ismerkedést akarsz heti randikkal, hát ismerkedj olyan helyeken, ahová egyébként jársz.
2019. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2019. aug. 21. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem még friss a dolog,mert csak 7 hetes a babám.Kettecskén élünk,de nagyon jó minden,boldog vagyok :) Hogy később mi lesz,lesz e még párom..majd eldől.

Nem könnyű amúgy egyedül..sőt.De nekem volt időm felkészülni mert majdhogynem az egész terhességem alatt egyedül voltam.

Egyelőre nincs szükségem programokra,nagyobb társaságra és még nem is szeretném ,,leadni".

De kíváncsi vagyok hogy élem majd meg később

2019. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. aug. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!