Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukák, hogy...

Egyedülálló anyukák, hogy boldogultok? Miért mentetek szét? Meddig próbáltátok helyrehozni a kapcsolatot? Milyen így az élet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehezen... otthon dolgozom, masszőr vagyok, a baba miatt nehezen tudok dolgozni, csak ha ráér a babysitter, 1-1 órára, 600/órát fizetek nekei, tehát ez nem olyan sok, de szükség van rá, mert mindenki dolgozik a családban az apjára meg nem bízhatom. Azért mentünk szét ( nem voltunk házasok) mert elég kicsapongó életet él még mindig, anyagilag támogat-támogat,de a félévente egyszeri ruhavásárlástól már azt hiszi ő a világ legjobb apukája. Mellesleg teli van pénzzel, ide-oda utazgat az élettársával, de a gyerekre nincs pénz:) Jövőre kezdi a bölcsit, talán akkor többet tudok dolgozni!
2010. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érzelmileg hogy élted meg?
2010. szept. 30. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Számítottam rá, mert... ismertem régóta,tudtam milyen életet él, de azt gondoltam meg tudom változtatni... hát nem sikerült:S Padlóra tett, de mára már átvészeltem:) Van nekem is egy párom, nem élünk együtt, de sokat segít.
2010. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas :-((((((((((((((((((((((( Ahogy megtudta eltunt hetekre, aztan neha neha jelentkezett, bujdos, nem fizet semmit sem, a gyerek nemsokara 1 eves lesz, meg nem latta, 4x fizetett nem tul sokat, 7 honapja semmi gyerektartas, nem kapok gyedet csak a gyes van es a csaladi potlek, a gyerek tartos beteg, igy sem lehet elni :-(
2010. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem egyszerű. Mi a baja a kicsikének? Fel a fejjel, örökké nem lehet rossz!!
2010. okt. 2. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Engem 6 hetes terhesen hagyott itt a gyerek apja! Mondván,h vetesem el,vagy vége a kapcsolatnak! Eszemben sem volt elvetetni! Borzalmasdan nehéz volt egyedül a 9 hónap,mindenhová egyedül jártam,mindenhol azt láttam,h kiséri a párja a kismamát,csak én voltam állandóan magam!

Most 14 hónapos a kisfiam,csodálatos gyerek,soha semmi baj nem volt vele,mióta megszületett könnyebb valamivel,de ez igy sosem lesz egyszerü! Az apja néha eljön látogatni,gyerektartást fizet! De a gyerek egyeltalán nem ismeri,nem tudja azt,h apa!

A kapcsolatot egy ideig próbáltam volna helyre hozni,de ezt sztem be kell látni,h akit terhesen vagy gyerekkel ott hagy a gyerek apja,abból már soha semmi nem lesz! Az ilyen nem apa,nem ez a kötelessége,nem csak akkor kéne jelen lenni mikor megfogan a gyerek!

Nekem nagyon hiányzik a társ! Imádom a kisfiam,a világ legjobb döntése volt őt megtartani,de nem szeretném társ nélkül leélni az életem! Viszont igy már nagyon nehéz találni!

Kérdező te is ilyen szituban vagy,h ilyen kérdést tettél fel? Vagy veled mi a helyzet?

2010. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én a gyerek 5 hetes korában elköltöztem mert nem volt társ a párom semmiben. Mindent én csináltam, közben meg a hibákat kereste, de már hónapok óta. Boldogtalan voltam már a terhesség közepétől, de nem mertem szülés előtt meglépni. Szenvedek nagyon, már 5 hós a bébim, de társ nélkül megpusztulok. Apuka reszket a fiáért, támogat és rendszeresen látogatja, de a kapcsolatunk megmentéséért nem tett eddig. Kibékülne, ismerősöktől hallom de nekem semmit sem mond. Én meg próbálkoztam párszor, majd feladtam. Nem tudtam viszont még elfogaddni a tényt, mi van ha a gyerekem az apja nélkül nő fel. Magam alatt vagyok nagyon.
2010. okt. 6. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Az utólsó válaszoló vagyok!

Annyit tudok javasolni neked,h tartsál ki! Sztem ha vmi nem müködött az ezután sem fog!

Borzalmasan nehéz,én már csak tudom! De az idő begyógyitja a sebeket! Én is még ezt várom!

2010. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak tudod mi az elfogadhatatlan? Hogy amíg nem lettem terhes, minden tökéletes volt! Utána jöttek a gondok, addig béke és szeretet volt! Apuka el szeretne menni velem párterápiára és vissza szeretne kapni, már nekem is mondta. Kíváncsi vagyok.... Szerinted adjak esélyt?
2010. okt. 13. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés,de hátha szoktál még itt lenni.Hogy alakult a sorsotok azóta?
2014. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!