Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igény szerinti szoptatás...

Igény szerinti szoptatás mellett menstruáció szülés után 6 héttel?

Figyelt kérdés

Pont tegnap lett 6 hetes a babám. Már 2 hete nem vérzek, de ma reggelre kezdődött egy kis barnázás, mint ahogyan máskor is indul a mensim, első napon. Nagyon meglepett, úgy tudtam, ilyenkor ritka, ha valaki menstruál. Nagyon sokat szoptatok, sokszor egész nap cicin lóg a babám.

Jövő héten megyek vissza a dokimhoz kontrollra, de addig is: valakivel volt hasonló? Lehet valóban mensi?


2019. aug. 24. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, és azóta is van ciklusom. Tök oké. Picit lehet kevesebb a tej átmenetileg.
2019. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem így volt: 8 hetesen jött meg, majd 5, és 7 hónaposan. Még be sincs állva a ciklus, nem biztos hogy neked is beáll.
2019. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam. Ezert csak 7het uzan mentem kontrollra. Utana rogton beallt 28-29 napra. Most ujra terhes vagyok.
2019. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán lehet...


Barátnők közt volt ilyen


Nekem viszont csak 8 hónaposan jött meg

2019. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!