Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A védőnői szolgáltatást...

A védőnői szolgáltatást hogyan lehet lemondani? Csinált ilyet valaki mostanában.

Figyelt kérdés
Régebben tudom, hogy erre volt lehetőség, viszont arról nin s információm, hogy most lehet-e még ilyet. Nem kismamaként,hanem mikor már megszületett a pici. Arra gondolok,mikor a státuszméréseket csinálja.

2019. aug. 25. 09:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Hala a jo egnek kotelezo! Vigyed csak lelkesen, remelem Onis megy ellkesen. A gyerek erdeke. Senkit nem erdekel a szulo
2019. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

#10:

"Sztem nem kell belehalni hogy havonta 1szer 20 percet ott van a védőnő"


Hja, tényleg nem... Csak gyakorlatilag sose szólt előre. Ha kétszer jött úgy, hogy nem voltunk otthon, kaptuk a hivatalos felszólítást, hogy legyünk kedvesek a következő látogatáskor otthon tartózkodni, de az már nem volt, hogy mikor jön legközelebb.

Felhívtam, hogy rákérdeztek, az volt a válasz, hogy jövő héten valamelyik délelőtt...

A tanácsadásra pedig mindig elmentünk...

Másik kedvenc: amikor sáros időben a pár hetes gyerekhez csak úgy sáros cipőben becaplatott, hiába ajánlottam a cipővédőt, hogy húzza fel... Neki erre nincs ideje. Na kösz... Takaríthattam a pár perces látogatás után a fél lakást...

2019. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Vannak védőnők,akik sajnos tényleg igazi bunkók és sajnos nem lehet leváltani őket csak ritka esetben. Ilyen pl az utólsó hozzászólóé.

Nekem az a mázlim,hogy az a gyerekemé,aki nekem volt 32 évvel ezelőtt.Ő mindig telefonál, amikor jönne,ha van időpontom,előző nap felhív ne felejtsem el...stb.

De nem mindegy miért akarod lemondani.Mert vele nem vagy megelégedve,vagy mert tényleg van valami probléma nálatok otthon.

Előbbi esetben tegyél panaszt ..Hátha nem az első bejelentés lesz.És akkor talán van remény váltani. (Egyik barátnőm épp most esett túl rajta)

2019. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%

Sajnalom h nem lehet mar ..

Az en eresti vedonom egy borzalom volt vagy 30 eves dolgokat akar rameroszakolni mar szules elott meg h majd beszel a szulesszel is.

Szal lemondtam nekem nem kellet az ideg miatta. A dokinal van vedono egy tunderi asszony eredetileg baba volt es szuleszno...

Hozza mentunk mikor dokihoz is kellet

Mind a harom gyereknel ez volt.

2019. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%
Lemondani nem lehet, de választhatsz kihez mész. Mi pl máshol lakunk mint ahova be vagyunk jelentve, a lakóhely szerinti védőnőnél alírtam egy papírt, hogy máshoz járunk, a másik védőnő pedig boldogan fogadott minket. Nem volt semmi probléma.
2019. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyszerűbb együtt működni vele. Néha megnézi a lakást meg hogy nem éhezik a gyerek. Ha olyat nyomat amivel nem értesz egyet, akkor bólogatsz. Adsz neki egy kávét aztán helló. Amúgy nem tudom kinél hogy van de a mi védőnőnk így nem jár a nyakunkra hogy lakást nézegessen. Én szoktam menni.
2019. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
Már választani sem lehet ám. És nekem nem a szolgáltatásaal van a baj, hanem egyszerűen nem passzolnak a nézeteink. De persze már kiismertem így a 2.gyerek után, így egész megkedvelt, persze a véleményünk olyan 40%-ban egyezik, és mindig meg kell hallgatnom a sztori egy babáról, aki utál éber időben hason lenni, mert azt hiszi alvás van, és emiatt a gyerek szerinte nem fejlődik kellően, de nem baj, feladtam az elveim, és bólogatok nagy hevesen mindenre, amit mond.
2019. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!