Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem akar csak egy gyereket...

Aki nem akar csak egy gyereket mit válaszol ha kérdezi tőle valaki, hogy mikor jön a kistesó?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Hogy nem jön. Elégedett vagyok a mostani életemmel és nem tervezünk újabb gyerkőcöt. Így van időnk az elsőre stb.

Vagy csak szimplán nem jön és kész.


Ha tudom h csak a szentbeszéd lenne belőle mert olyan emberrel beszélek... Pl h jajj de hát pedig az jó ha van kistesó stb stb

Szal félórán át megakarná nekem mondani h de az milyen jó, és mondjuk vmilyen oknál fogva nem akarom elküldeni a p*csába az okoskodásért akkor meg annyit mondunk h egyelőre nem. És akkor mindenki megnyugszik.

2019. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy babát szerettünk volna, ő megszületett, nem lesz tesó. Ennyi.
2019. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kerdo mindattol fuggoen.

Mikor jön a kisteso? Soha!

Szeretnetek meg egy gyereket? Biztosan nem!

De teso kell! Nekünk akkor se lesz meg egy! (ha olyan mondja akinek egy sincs kozlom vele h szuljon eloszor egyet es viasszterunk rá neki van e energiaja másodikra)

2019. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy semmikor, mert egy gyereket szerettünk volna és ő köszöni szépen nagyon boldog egykeként. :)
2019. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ember tervez, Isten vegez.

Mi szeretnenk tesot, nem sikerul, de erre csendben lesznek, es meg ok erzik magukat kellemetlenul. 😂 Erezzek is ilyen hulye kerdes mellett...

2019. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem lesz kistesó ennyi. A Kedvencem aki emellé még hozzáteszi hogy jaj pedig akkor a kistesó már lehet hogy kisfiú lenne. *ciripcirip* erre már csak a szememet tudom forgatni.😂
2019. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem mikor azt mondják hogy egy gyerek nem gyerek,akkor elküldöm az illetőt a durva anyjába szép csendben.
2019. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy csak egyet szeretnénk. 23 év alatt szia senki nem szólt be, nem tettek megjegyzéseket, nem akartak téríteni.
2019. aug. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nalunk így van..


-Mikor jon a kisteso?

-Nem jön..

-De, mindenkinek kell.. Bla bla (végig se hallgatom)

-Szerencsére ezt en döntöm el :D


Aztan masrol beszélek. Reg feladtam a magyarazkodast.

2019. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 fiam van. De jön a kérdés mindig, hogy nem lesz 3.? Szóval akárhány van, sose elég. Mindig azt mondom, ennyit terveztünk, és teljesítettük a tervet.

Pedig a 3. tuti lány lenne- mondom: na pont ezért nem lesz kistesó:) élvezem a női egyeduralmat! (persze imádnám a kis csajszikat is)

2019. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!