Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki már...

Van itt olyan férfi, aki már szeretne gyereket a párjától, de ő nem akar?

Figyelt kérdés
28éves férfi vagyok én már készen állok a gyerekvállalásra. De a párom még nem ő 21éves.
2019. máj. 9. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem illetek össze.

21 évesen aligha akar egy normális ember gyereket.


Őszintén szólva férfi esetében ez még 28 évesen is elég korai általában.


Ha gyereket akarsz,akkor egy idősebb nő ideálisabb lenne.

Mégis mire szüljön gyereket egy 21 éves?

Gondolom neki is vannak céljai az életben.

2019. máj. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, az elsőnek igaza van.
2019. máj. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

29 evesen gyereket akarsz. Ok! Lakasod, allasod, felretett penzed van? Ha nem ulj le a fenekedre es foleg ne streszelj egy 21 eves lanyt a gyerekvallalasal, fogad el hogy o meg elni akar es jol is teszi. Ha szereted egy kicsit is megerted a donteset, hisz elvegre egy no ad tobbet bele egy gyerekvallalasba es nem pedig a ferfi.

Huszon evesen eljetek meg egy kicsit, foglalkozatok egymasal, bulizatok, nyaralgasatok ha tehetitek es aztan majd vallaljatok gyereket.

2019. máj. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Talán nem 7 évvel fiatalabb "nővel" kéne kezdened. Nyilván 21 évesen, amikor még épp csak élni kezdett, nem egy gyerekre van szüksége
2019. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Tudod kinek kellett volna 21 évesen gyerek... Nőként olyan idősen kezdtem gyerekre vágyni, mint most te vagy. 34 éves vagyok, már három gyerekkel. De a húszas éveim első felében a hátam közepére nem kellett volna gyerek, éltük az életünket a SAJÁT igényeink szerint, amióra gyerekek vannak, mi kb. nem létezünk. Szerencsés, akinek van segítsége és néha egy-két órára "szabad felnőtt" lehet. De szerintem 21 évesen még segítséggel is túl sok egy gyerekkel járó felelősség és folyamatos kötöttség.
2019. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem a korával van a baj, én ennyi idősen már egy éve próbálkoztam a férjemmel. Én mindig erre készültem, nagy családot akartam és fiatal édesanyaként szerettem volna mindezt elkezdeni. Sikerült is és imádom az életemet, 30 évesen, 10 éve házasként, 4 kislánnyal. 😊


Viszont ha ő neki ez korai, akkor nem szabad erőltetni. Amíg nem jön el az a pillanat, hogy ő is igazán, belülről akarja, addig valóban elronatná az életét a gyermek. Csak akkor csoda a csoda, ha örülünk neki.

2019. máj. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
21 évesen még persze hogy nem akkar gyereket ,alig nőtt fel jegeld ezt a témát 3-4-5 évre minimum.
2019. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Èn sem szültem volna ennyi idôsen... Akkor sem ha a pàrom el tudott volna tartani, lett volna lakàs stb... Vègzettsèg ès minimum 2 èv munkatapasztalat nèlkül semmikèpp.. Nem akartam volna kiszolgàltatott helyzetbe kerülni. Szó nincs kiélèsrôl ès nagy karrierrôl...
2019. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
A mai átlag korhoz képest fiatalon szültem, 24 évesen. Viszont 20-21 évesen nem szültem volna. Az a pár év is sokat számított legalábbis nekem. Dolgoztam előtte 3évet, nekem ez fontos volt. Ne eröltess rá ilyen nagy dolgot. Értem, hogy szeretnél babát ez nagyon szép dolog, de akkor a legszebb, amikor ketten együtt szeretnétek, ahol az egyiknek kényszer, az a babának sem jó. Te férfi vagy nem fogsz kicsúszni 5év múlva sem a korból. A párom fiatal apuka és akarta is megvolt a háttér és így volt jó, hogy egyszerre akartuk. 🙂
2019. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Eppen csak hogy o mar nem gyerek. Kb 3 eve kikerult a szuloi felugyelet alol. Gondolom nem vagyik ra hogy most megb o gyakorolja a szuloi felugyeletet mas felett. Ez ertheto.
2019. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!