Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan nő aki nem akar...

Van olyan nő aki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Miért nem?

Semmi féle képpen nem fogod magad meg gondolni?

Hány éves vagy?



2019. márc. 26. 17:44
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
írd be itt a gyakori keresőjébe, hogy "nem akarok gyereket" meg fogsz döbbenni.
2019. márc. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Bagyon sokan vannak



Ki ilyen

Ki olyan okból

2019. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
22%
Én nem szeretnék szülni, mert félek a fájdalomtól és a megalázottságtól. Illetve nem szeretnék 25 éves korom után szülni (nem szeretnék ugyanis mami lenni a szülőin) és ennyi idő alatt már nem fogok találni olyan palit, akinek meggondolnám magam. Majd örökbe fogadok talán ha úgy állok anyagilag, aztán éldegélünk kettecskén... Bár ilyen egyszerű lenne ez.
2019. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
88%
Én anyagi okokból nem akartam, mikor eléggé kilátástalan volt a dolog. Annyira, hogy férjemmel leültünk és megbeszéltük, hogy nekünk nem lesz gyerekünk. Komolyan gondoltunk, teljesen lemondtunk a témáról. Évek teltek el, mire valahogy mégiscsak rendeződtek a dolgaink, így most az első babánkat várjuk.
2019. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
95%

A barátnőm (30)azt mondja h "élni akar"

Nem szeretne felelősséget vállalni, csak önmagáért.

A saját életét élni, önmaga lenni.

Úgy gondolja gyerek mellett ezt nem lehet (elsősorban anya vagy)

És igazából nem szereti a gyerekeket. Idegesíti őt a sírás, hiszti, és az értelmetlen, összefüggéstelen magyarázás

Már 3 éve férjnél van. A férje is így vélekedik.

A kolleginám (32)egyszerűen csak nem akarja a szabadságát feladni. Ő az egyedülállóság híve. Egy pár hónapig elvan egy pasival, aztán ráun, keres másikat. Közben a maga ura. Nem szól bele senki abba amit csinál. Nem kell alkalmazkodni senkihez.

2019. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
86%

Egyik barátnőm 33, ő azért nem akar, mert nem akarja a felelősséget. Nem tudna egész nap pelenkázni meg gagyorászni, a macskáját is kizárja az erkélyre, ha az felébreszti éjjel. Az ő szavaival élve nem neki való.

Másik barátnőm 35, ő úgy van vele, hogy sosem jött az érzés, hogy vágyna a babára. Muszájból meg, hogy jaj, mindjárt kiöregszem, minek.

Közülük az első (szerintem!) nem fogja meggondolni magát, a másodiknál még van rá kis esély.

2019. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
41%

Egyik barátnőm sem akar, én sem akartam, aztán teherbe estem és nem volt szívem elvetetni. Hàt nagy hiba volt nem vèdekezni!

A gyerek szinte csak gonddal jàr, azért a kis jóért meg nem éri meg elcseszni az életet

2019. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
85%

Egyik közeli ismerősöm, 30 körüli.

Nem szereti a gyerekeket, és karrierista. Szerintem ezzel mindent elmondtam :)

2019. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
71%

7-es iszonyúan sajnálom szrencsétlen gyerekeidet.

Már hány válaszon keresztül sírtad el menynire utálod, hogy vannak??

Francért szaporodik az ilyen? A jövő érzelmi sérültjeit neveld épp.

2019. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
88%
Én attól félek, hogy az eddigi tökéletes kapcsolatunknak lőttek, ha gyereket vállalunk. (A kialvatlanság és egyebek miatt).
2019. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!