Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is apásak a gyerekei?...

Másnak is apásak a gyerekei? Miért van az, hogy másodiknak érzem magam?

Figyelt kérdés

Van 2 fiam (6, 2 évesek) Rengeteget foglalkozok velük, mivel most otthon vagyok egész nap játszunk, együtt vagyunk. Sose éreztem magam szigorúnak, vagy olyannak aki unalmas. Viszont a gyerekeimnek addig vagyok érdekes amíg haza nem jön az apjuk. Onnantól kezdve rám se akarnak nagyon nézni, amolyan b tervnek érzem magam a szemükben.

Másnál is van ez így? Fog ez változni? Félek, hogy majd elhidegülnek tőlem.


2019. aug. 27. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Szóval apától sajnálod a saját gyerekeitek szeretetét és figyelmét? Persze hogy ő most érdekesebb hiszen nincs otthon egész nap.
2019. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy második, ne aggódj. Téged, aki egész nap ott vagy, másképp szeretnek.
2019. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az alap. Te hiányoznál jobban nekik, ha elmennél egyedül nyaralni egy hétre, vagy ha kórházba kerülnél, mert tiéd az egész nap, hozzád kötnek evést, alvást, mindent. Apa izgalmas, érdekes, mert sokkal kevesebbet van otthon. Ő is hiányozna, ha elmenne napokra, de nem napközben. Én szeretem, hogy este apa a kedvenc, így tudok egy kicsit pihenni, főzni, akár olvasni is egyedül. 😊
2019. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Te anya vagy, a sziklaszilárd betonalap, az origo. Tulajdonképpen téged jobban szeretnek, mert nálad el sem képzelik, hogy nem vagy. De épp ezért, apa érdekesebb, mert belőle nincs annyi.


Nem tudom miért baj, hogy este velük foglalkozik, ha egész nap velük voltál. Legalább van időd magadra is.

2019. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Az enyémek is ilyenek (fiúk mindketten). Most pláne, hogy nyár van, nekem sokkal több a szabim, mint a férjemnek, ezért főleg én voltam velük itthon a szünetben, a férjem meg sajnos sokáig is dolgozik, így elég keveset látják, de ha hazajön, le nem cuppannak róla. Én nem bánom, olyan jó, hogy ilyen szoros a kapocs közöttük. Csak az fáj nagyon, hogy a férjem most dobta be, hogy válni akar, és nem tudom, hogyan viselik majd a gyerekek, ha nem látják minden nap :(
2019. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Látom soha még csak a közelébe sem kerültél egy gyermeklélektani könyvnek v a logikának.
2019. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy lány van és abszolút így van, apa hazaér onnan csak ő kell, de én nem bánom, tudok takarítani, elszaladni magam a boltba, elmenni sétálni a kutyával, olvasni, körmöshöz elmenni, stb

Nem gondoltam, hogy valakit ez zavar.

Max néha a férjem sajnálom hogy meló után még itthon is toppon kell lennie a kicsivel , de ő nem bánja, egész nap várja, hogy vele lehessen.

2019. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ha az apa lenne egėsznap velük, akkor meg te lennėl az akinek jobban örülnėnek..


ez nem jelenti azt hogy téged ne szertnėnek..

2019. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert lökött vagy:) Ott vagy velük egész nap, az apjuk meg meló után haza esik és pár órát tudnak esetleg együtt lenni, persze, hogy izgalmasabb.Ettől még szeretnek, csak te vagy a legstabilabb pont az életükben, így természetesnek vesznek.Én apás voltam mióta az eszemet tudom, mégse hidegültünk el anyuval egymástól.
2019. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
2 éves a fiam, bőszen dackorszakos és apaőrült. Néha én is azt érzem, hogy csak csicskának kellek, de persze tudom, hogy nem így van. Sajna mióta szültem a ciklusom kész érzelmi hullámvasút. Sokszor kell figyelmeztetnek saját magam, hogy csak a hormonok játszanak velem.
2019. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!