Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is apásak a gyerekei?...

Másnak is apásak a gyerekei? Miért van az, hogy másodiknak érzem magam?

Figyelt kérdés

Van 2 fiam (6, 2 évesek) Rengeteget foglalkozok velük, mivel most otthon vagyok egész nap játszunk, együtt vagyunk. Sose éreztem magam szigorúnak, vagy olyannak aki unalmas. Viszont a gyerekeimnek addig vagyok érdekes amíg haza nem jön az apjuk. Onnantól kezdve rám se akarnak nagyon nézni, amolyan b tervnek érzem magam a szemükben.

Másnál is van ez így? Fog ez változni? Félek, hogy majd elhidegülnek tőlem.


2019. aug. 27. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Apát bezzeg nem sajnálod hogy te otthon vagy két évig, sülve főve a gyerekkel... Látkd az első lépést, hallod au első szót, had ne ragozzam. Tényleg ennyire elmegy az esze az anyáknak a hormonoktól?
2019. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Látjatod utolsó. De az összesnek, mert mindegyik összeroppan, ha a gyerek csak ránéz az apjára v a nagyszülőre. Akkor már egyből jön „logikus” következtetés h nem szeret gyerekem.
2019. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

11 és 12 nem értem honnan jön ez az általánosítás. Van egy aki megzakkant, és mi többiek próbáltunk ravilagitani, hogy normlalis és élvezze ki, hogy nem rajta lógnak.


Szóval miről beszéltek, mikor azt írjátok minden anya meghülyül ha gyerekek apára néznek?

2019. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert erre látunk folyamatosan példát. S nem csak itt, hanem a környezetünkben is.
2019. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
12# nyilván nem minden anya ilyen... De elég sok hasonló kérdés van.
2019. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!