Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap kihozott a gyerek a...

Tegnap kihozott a gyerek a sordombol 1 picit odaütöttem tudom, hogy nem mentség sajnálom is megbántam. Tényleg sz. R anya vagyok?

Figyelt kérdés
Az ovodába elmesélte biztos azt gondolják, hogy verem! Ez volt az elsö alkalom 5 ev alatt

#óvoda #Odaütöttem #szar anya
2019. aug. 29. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos előfordul az ilyen másnál is. Nem vagyok a verés híve, az enyém is hozott már ki a sodromból, hogy odacsaptam neki és én is szarul éreztem magam. Konkrétan bőgtem mikor elaludt este, hogy olyan szép, olyan ártatlan, ő a mindenem, neki meg én és mégis megtettem stb. És ha az ember jobban belegondol, nem lesz semmi baja, mert 5 év alatt egyszer kapott. Nem verted meg, nem kèk-zöld, szereted, jól bánsz vele, foglalkozol vele, érte élsz...nem lehetsz akkor rossz anya. Sajnos sokszor hiába az 1000 szép szó, a figyelemelterelés, az alternatíva, tojnak a fejünkre. De akkor meg inkább a te nevelő célzatú egy pofonod, minthogy megsérüljön mondjuk a butaságával miatt.
2019. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan már. Szerintem kölyökkorában mindenki kapott 1-2 atyai pofont meg sejhajra verést.
2019. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Egy-egy jól időzített “odacsapástól” még senki nem lesz rossz anya, van, hogy csak ez használ.

Jó tanács: ne mondj ilyeneket neki, hogy jaaj el ne mondd valahol, mert akkor persze, hogy az lesz az első, hogy elmondja. Ami nem baj, csak vannak olyanok, akik egyből olyan következtéseket vonnak le, hogy biztos vered a gyereket. Egyébként meg sem említette volna, sőt másnapra eszébe sem jutott volna.

Jó tanács2: Ha utána bocsánatot kérsz, akkor semmi értelme az egésznek. Nyilván okkal legyintetted meg, tehát semmi más büntetés nem használt. De ha bocsánatot kérsz, akkor azt fogja hinni, hogy nem neki jár a bünti, hanem neked, te csináltál rosszat, azért rimánkodsz, holott ő nem tudott viselkedni. Tartsd magad ezekhez, mert ha azt látja, hogy sírsz a bocsánatáért, akkor nem fogja tudni, hogy ő csinált rosszat.

2019. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, ember vagy. Reflex volt, nyilván megétdemelte. Te erre mit csinálsz? Bocsánatot kérsz, és puncsolsz, hogy ne mondja el az oviban. És ha elmondja, és ezzel fogad az óvónő? Megkérdezném a gyereket, azt is elmondtad, miért kaptad? Hidd el, laposkuszásba menne a kapu fele. Így nem fog.

Fegyelmezésért nem kérünk bocsánatot. Én sem szoktam, ha büntisarok van. Lenyugszik, belátja, bocsánatot kér. Ő. Nem te!

Nem, nem vavyok gyerekverő, a következetesség híve vagyok, ha valamit mondok, az úgy is van, nem tágítok, nem gondolom meg magam, és mikor jogos mondjuk egy tiltás, vagy bünti, nem esdek a gyerek bocsánatáért. Ezek mellett normális, szoros anya-fia kapcsolatunk van, tudja, hogy megbízhat bennem és nem nevelem félelemben sem.

2019. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez nagyon sántít.. kijössz a sodrodból,oké.Odaütsz,oké.Hogy jön ezek után az hogy azt mondod neki hogy ne mondja el az oviban ?! ez egy akkora logikai bukfenc,hogy ihaj..
2019. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò azert mondtam neki, mert attol tartok, hogy azt fogjak hinni hogy verem a gyereket! Nagyon megbàntam 😔
2019. aug. 30. 08:12
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mi bölcsis beszoktatáson voltunk bejött egy gyerek aki már rég óta bölcsis. Mondta a gondozóknak, hogy az anyukája fakanállal a fenekére csapott. Az volt a válaszuk, hogy biztos megérdemelted, anya nem csapott volna rád, ha jól viselkedsz.
2019. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, nem vagy sz.anya. Gondolom nem azért kapta, mert elfelejtette elrakni a ceruzáit, hanem mert egy akaratos kis majom volt, akinek ha térden állva könyörögsz, akkor se hallgat rád. Vagy visszapofázott már sokadszorra.

Ott rontottad csak el, hogy bocsánatot kértél tőle (amikor TE vagy a felnőtt, ő meg egy engedetlen gyerek), illetve kérlelted, hogy ne szóljon az oviban. Fordítva ültök a lovon.

LL.Juniornak most ütötték el a gyerekét. Nem tudom, hogy történt, de erről jutott eszembe, hogy az engedetlenség nem játék bizonyos helyzetekben. A gyerek élete múlhat rajta, hogy ha épp hisztizik vagy engedetlen az utcán, kitépi a kezét, aztán jön egy autó... Érezze a súlyát annak, hogy fontos szót fogadni. Pláne, hogy felelősek vagyunk értük.

2019. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
A szaros óvónő az isten. Nagyon fontos mit gondol. Okos anyukának kène èlni kicsit nem csak a gyerek a gyerek
2019. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!