Ha meghal a gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kisbabám 5 hetesen elhunyt... :(

Én viszont cseden vagyok, kaptam családi pótlékot is. Hogy kell lemondanom? Mi a teendőm?

Ha megkapom ebben a hónapban az jár valamivel vagy még jár erre a hónapra? És ha még nem tudok/akarok menni dolgozni jár valami ilyenkor vagy semmi?

Merre kell mennem?

Meg nincs meg a halotti kivonat csak egy boncolási papír. Tudnátok segíteni?

Köszönöm.


2019. aug. 31. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdemben nem tudok hozzászólni, de részvétem, sok erőt és kitartást neked 😭
2019. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a védőnő el tud irányítani ilyenkor ahova kell.
2019. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom szörnyű hír őszinte részvétem..

Igen a védőnő biztos mindenben segít én sem tudok hozzá szólni.

Mi történt a babával? :(

2019. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hypoplasias balszivfel szindróma.

Az első műtétet tulelte, a másodikat már nem... :(

Szenvedett szegény, így inkább kisangyal lett.

Jobb inkább most mintsem évek múlva szenvedve... :(

Sajnos sok lemondással jár ez a betegség, és ha sikerülnek is a műtétek nem biztos hogy sokáig elne. Egyszer elfárad a szív, és transzplantáció kell. Addig sem élhetett volna teljes életet... :( így 37 naposan műtét közben feladta a harcot.. De addig is hősiesen küzdött és harcolt. A számomrq egy bátor és HŐS kisfiú :( ❤️

2019. aug. 31. 14:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
könnyekkel küszködve olvasom a történeted igaz nem a kérdésedre fogok válaszolni kedves kérdező őszinte részvétem😭 sok erőt és kitartást kívánok neked😭❤️ nagyon sajnálom 😭 nagyon megérintett ez a történet 😭 minden jót kívánok neked és a kedves családodnak! 😔
2019. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de szomorú :(

Lehetett tudni ezt a terhesség alatt vagy most derült ki?

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked hogy majd ha te is úgy érzed fel tudj készülni a szivárvány babára! Addig sem szabad feladni nagyon bátor vagy

2019. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten,nagyon nagyon sajnálom.Rengeteg erot kívánok.Potyognak a konnyeim.

En 27 hetesén vesztettem el a kisbabamat,de o meg pocakban volt,az is iszonyat fájdalom volt.De ra egy evre megszületett a kislányunk.Csoda tortenet,nektek is kitartast kivanok!

2019. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
😢😢😢 Őszinte részvétem.
2019. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen!

Igen 24 hetesen kiderult. Akkor már nem vetettem el. Akkor a lelkiismeret furdalas ölt volna meg hogy nem adtam esélyt neki...

Kerek 40 hétre született 3860 grammal és 57 centivel. Szép nagy baba volt. Szegénykém nem bírta a sok terhet.lelegezteto gépen volt végig, és rengeteg gyógyszert kapott. De ébren volt és vele voltam végig...

A kezeim közt halt meg, lehoztak a mutobol hogy elkoszonjek tőle, de ujraelesztes közben. Akkor már tudták hogy meghal. Én pedig még biztam higy visszajon és ordibaltam hogy keljen fel. Nem kelt fel.... Senkinek nem kívánom azt az érzést.

2019. aug. 31. 15:27
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

És akkor mi van, ha ez érdekli most? Hihetetlen mekkora suttyó vagy. Én nagyon szomorúan, de egyben büszkén is olvastam a sorait, hogy ki tudja írni magából, elfogadta a szörnyű tényt. És a hivatalos ügyeket intézni kell, nem áll meg az élet. Ilyen erős embert ritka látni ezen az oldalon, mások azért vonyítanak, mert jaj leesett az ágyról, mit tegyek, meg lenyelt egy darab kekszet, annyira életképtelenek. Bizony le kell mondani sajnos majd a juttatásokat, nehogy a végén kamatostól vissza kelljen fizetni. A védőnő segíteni fog.

És őszinte részvétem kérdező, ha túl lesztek rajta, és újra szeretnétek babát, biztos vagyok benne, hogy fantasztikus anya leszel.

2019. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!