Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jártatok már, úgy hogy egy...

Barbara2012 kérdése:

Jártatok már, úgy hogy egy idegen gyerek nélküli nő leszólít titeket és a babátok után érdeklődik? Aggódnom kéne? Sok olyat lehet hallani, hogy meghal az anyukának a gyereke vagy nem lehet terhes és rabol egyet magának.

Figyelt kérdés

Én is vissza kérdeztem, hogy neki mennyi idős kislány kisfiú? Elmondta , hogy kislány és 2 hónapos. És utána megkérdezte tőlem, hogy normális-e ha a lánya 5 napig nem kakál?. Hát én néztem nagyokat mondtam ,hogy anya tejes babáknál 4 -5 nap általában „normális” legalább is nekem a védőnő ezt mondta. És mondtam, hogy kamilla teát adjon neki. Közbe nézte a fiamat és mondta , hogy milyen szép nagy meg hogy látszik rajta hogy anyatejes….

Aztán mondta, hogy jó egészséget és aztán el tűnt olyan gyorsan mint amilyen gyorsan fel bukkant.


2013. szept. 18. 08:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

1. Kevesebb filmet nézz!

2. Paranoiás vagy!

2013. szept. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak kedves volt. Vannak akik szívesen beszélgetnek az utcán, főleg ha van ott egy aranyos baba. Nem gondolnám, hogy valaki úgy akarna gyereket rabolni, hogy ott állsz mellette.
2013. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan anyukás dolog, hogy egymást kérdezik a nők, te is itt kérdezel több száz idegent egy-egy dologban :) persze ez így biztonságos távolság... :)

szerintem ne aggódj, a rossz szándékot előbb fogod felismerni, minthogy hozzád szólhatna az illető :)

ui: én a parkban mindig találkozok "érdeklődőkkel" amikor tolom a kicsikémet a mózesban... vadidegen nénik, anyukák, gyerekek... (pasik nem szoktak megállítani babázásért, az biztos...)

2013. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom egy egészséges óvatosság nem árt, de nem gondolnám, hogy ennyire kéne parázni mint te. Ez már túlzás. Nyilván nem hagyod úgysem magára a gyereked, hogy bárki el tudja rabolni. Bár nem írtad, mennyi idős, de feltételezem, hogy kicsike.
2013. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam állni egy gyerek mellett, ha nagyon szimpatikus a gyerek és szoktam felőle érdeklődni. Nem gondolnám hogy el szeretnék lopni egy gyereket mivel már van 2 és ők is bőven elegek. Velem is álltak szóba idegenekkel és érdeklődtek a gyerekek felől. Nekem még jól is esett beszélni a saját gyerekemrõl. Szerintem nem kell ilyen paranoiásan felfogni a dolgokat csak szimpatikus voltál a nőnek.
2013. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Első baba, és tényleg nagyon aggódó anya vagyok.Csak az volt a furcsa, hogy legalább 10 évvel idősebb volt nálam és tőlem kérdezni. Meg ha gondja van miért nem a dokit vagy a védőnőt hívja. Meg egyedül volt, se kocsi se kosár nem volt nála. (a tescoba voltuk) Amúgy nem vagyok az a beszélgetős típus.
2013. szept. 18. 08:51
 7/17 A kérdező kommentje:
3 hónapos a kisfiam. A hírekbe lehetett hallani ,hogy az anyuka tolta a babakocsiját meg állt mellette egy autó és érdeklődött hogy merre van egy utca , közbe kiszállt és kikapta a babát a kocsiból és azóta se találták meg a kisbabát
2013. szept. 18. 08:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán nagyon parás vagyok ilyen elrablós/eltűnős ügyekben, de amit leírsz az igen nagy túlzás, ez a nő szimplán csak beszélgetni akart...
2013. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lehet, hogy igazatok van. De azért jobb az óvatosság.
2013. szept. 18. 09:05
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg érte, de nem értem miért tettél fel ilyen kérdést. Szinte mindannyian leírtuk, hogy eltúlzod a dolgot, ennek ellenére a kommenteden látszik, hogy hiába írtuk, te azért túlzottan félsz és ezt tartod helyesnek. Akkor végülis aggódj, csak nem értem a kérdés feltevését.
2013. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!