Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néhány hete rakták fel a...

Néhány hete rakták fel a spirált. Enyhe vérzésem van 5. napja, de csak kb. most kéne megjönnie. Valami baj van esetleg? Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nem szoptatok már, ha ez számít valamit, 7 hónapja szültem a második babát. 24. napon jött meg, nyálkás friss vér, kevés, de mégis van. Van olyan nap, amikor csak késő délután indul, addig semmi. A hasam görcsölget, úgy, mint egy rendes menstruációnál. A dokim persze szabin van. Lehet, hogy csak helyezkedik még a spirál? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Azért ide írtam, mert a fogamzásgátlós résznél csak tinik vannak.
2010. júl. 14. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem hormonspiral van fenn.Ne aggodj,eleinete par honapig köztes verzel is elöfordulhat.Nekem a rendszeres menstruaciom a felrakas utan 4 honaptol volt.Volt olyan honap eleinte ,hogy 3 szor is megjött egy honapban.A doki erre azt mondta ez normalis,majd beall
2010. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem nem hormonos, pont azért kellett a spirál, mert nem szedhetek hormon tartalmú gyógyszert. De azért az megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül és vélhetően nincs baj, csak meg kell szoknia a szervezetemnek. Kontrollra úgyis megyek majd.
2010. júl. 14. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!