Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 10-én kellett volna...

Július 10-én kellett volna nem megjönnie, de 18-án megjött. Az alatta a majd 1 hét alatt pecsételő vérzésem volt. A mensi alatt vérzésem kevesebb volt mint szokott. A beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
27-én reggel mikor a wc-re mentem megint pecsételő vérzés volt. Babát szeretnénk.
2010. júl. 27. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszt? Én a második gyereknél első hónapban rendesen menstruáltam,már attól tartottam mégsincs ott a baba(már 7 éves)aztán bevéreztem kb.10 hetesen,utána már minden rendben volt.
2010. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
12-én teszteltem de negatív lett. 24 és 25-én együtt voltunk a párommal. És most ez a pecsételés lehet már a baba jele? mik a legelső tünetek, és mikor jelentkeznek?
2010. júl. 27. 15:04
 3/7 eszo ***** válasza:

lehet, hogy terhes voltál, azért nem jött meg 10-én..de utána ha pecsételtél az lehetett korai vetélés jele, és a terhességed magától felszívódott..így jött meg 18-án..tehát én a helyedben onnan számolnám újra a ciklust..akkor viszont inkább még csak most körül lehet a peteérésed..nem?


kicsit bonyolult az ügy..

azóta nem teszteltél?

ma reggel volt ismét a pecsételés..!?

2010. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 eszo ***** válasza:

ja és amit kérdeztél, az kizárt hogy a 24-ei és 25-ei együttlét tünete legyen ez!!

Hisz csak 2-3 nap telt el azóta!!!!!!

2010. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor 18-tól számoljam az ovulációt (14 nap-ot)
2010. júl. 27. 19:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel pecsételtem csak, de ha holnap is azt majd megírom. Tesztet meg mikor csináljak?
2010. júl. 27. 19:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma 28-án nem pecsételtem. Tegnap este együtt voltunk a párommal, remélem hogy sikerült a baba!
2010. júl. 28. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!