Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan babahámot hol vehetnek...

Olyan babahámot hol vehetnek aminek mindket vege taskahoz csatolhato? Tehat a gyermeknek is a taskajahoz es nekem is az en hatizsakomhoz

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez egyszerű "madzag" 2 karabínerrel
2019. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

[link]


1.

2019. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia, ezt te mar megvetted ennek mindket vege csatos? Koszi!
2019. szept. 4. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
4# undorító milyen rosszindulatú vagy... Megérdemelnéd, hogy a te gyereked is egyszer kifusson... De kívánom, hogy ha így lesz, ne legyen semmi baj, csak ijedj halálra és szállj magadba kicsit...
2019. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

"Megérdemelnéd, hogy a te gyereked is egyszer kifusson..."

Jézusom milyen emberek vannak :(

2019. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# Ne haragudj már, de te elolvaatad amit írtam? Azt írtam ne legyen semmi baj! Nem kívánon egy gyerek halálát... Csak örülnék, ha az ilyen okoskodók magukba szállnának. Nekem ne magyarázza be senki, hogy minden egyes pillanatban!! 100%ban oda tud figyelni, mert az hazudik... Képtelenség.
2019. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!