Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemény/tapasztalat a Respise...

Vélemény/tapasztalat a Respisense pelenkára csatolható hordozható légzésfigyelőről?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk olyanunk van, minden nap és éjszaka is a gyereken.

Eddig egyszer riasztott, sajnos nem tévesen.

Mit szeretnél tudni?

2009. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Az érdekelne, hogy nem e nyomja majd Babót, rajta marad e a pelenkán, megbízható e, és hogy akkor érdemesebb e ilyet használni mint a többi fajtát? Ha nem tévesen riaszt ne adj isten akkor mi a teendő??? Eddig még csak téves riasztásokról hallottam, vagy arról hogy a riasztásra el kezdenek levegőt venni a picik...
2009. febr. 25. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem nyomja a gyerek hasát. Meglátszik ugyan a nyoma, de csak annyira, mint mondjuk a pelenka gumijának a lábán, vagy ahhoz tudnám még hasonlítani, amikor elalszod az arcod és ráncos lesz. Nem fájdalmasan nyomja meg a gyereket, az én babám hasal is benne.

Én azért választottam, mert nem nyugtatott meg az, h a gyereket csak a kiságyban figyelje vmi, aztán ha megyünk vhova, vagy csak a mi ágyunkban alszik el, akkor meg idegeskedek. Megkönnyebbülés számomra, h ha a dédihez utazunk (80 km), nem kell figyelgetnem, h veszi-e a levegőt a gyerek a hordozóban.

Sajnos a riasztásunk is a mi ágyunkban történt, ezt itt le is írtam, annyira megrázott, mindjárt belinkelem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Szerencsére semmit nem kellett csinálnom, mert a riasztás hangja és a rezgés valószínűleg felébresztette a kicsit. /persze azonnal aludt tovább, mert mire én kapcsoltam (pár másodperc), addigra rendesen szuszogva szundikált/

Azt azért le kell írnom, h eleinte kicsit nehezebb volt használni a figyelőt, mert a kislányom elég soványka volt és a legkisebb pelus is széles volt rajta, de ez kb 1-2 hét volt és tul.képpen akkor is tudtuk használni a légzésfigyelőt, csak nehezebb volt megtalálni azt a helyet, ahol lennie kell.

2009. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eddig mindig rajta maradt a pelenkán, egy kivétel volt, amikor az egyik rokon pelenkázta, és túl lazára hagyta a gyereken a pelust. Amúgy rá kell húzni a pelenka szélére, és elég szorosan "tapad". Az én gyerkőcöm elég sokat kapálózik, mégis rajta marad egész nap és éjjel is.

A riasztás is elég hangos, én azonnal felébredtem rá.

2009. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyébként nem vagyok a többi fajta ellen sem, csak nekem ebben azt tetszett, h mobil. Séta közben sem nézegetek be a babakocsiba, és bárhol nyugodt szívvel teszem le aludni. Ezt fontosnak tartottam, azért választottam a Respisense-t.
2009. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a válaszokat! Igazából kaptunk mi egy ágyba tehető fajtát, csak láttam ennek a hírdetését és elgondolkoztam azon hogy nem e lenne jobb egy ilyen készülék, hiszen bár sokszor ( főleg éjszaka ) az ágyban lesz Babóka, de mi van olyankor ha mint írtátok mellettem a nagy ágyban alszik el esetleg, vagy napközben hordozóban, bárhol... Szóval megnyugtatóbbnak találnék én is egy ilyen készüléket. Lehet picit tuúl aggódom a dolgokat, de hát fő a biztonság. Mondjuk húzos az ára is, de megbeszélem a férjemmel, főleg hogy ennyi pozitív véleményt írtatok róla. Mégegyszer nagyon köszönöm a válaszokat, és minden jót nektek is!
2009. febr. 25. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, ne haragudj, h megtévesztettelek, nem szándékos volt! Annyira írtam a válaszokat, közben figyelgettem, h miket kérdeztél, h így eszembe sem jutott megírni, h én vagyok az első válaszoló. Szóval (eddig) én írtam a válaszokat csak. Tényleg bocs!

Próbáltam mindenre válaszolni, amit kérdeztél.

Ha van kiságyba tehető figyelőtök, akkor szerintem csak akkor érdemes megvennetek, ha úgy érzed, h sokat fogtok utazni és/v sokat alszik majd a gyerkőc a kiságyán kívül és/v nagyon aggódsz, ha nem figyeli semmi napközben.

Én szeretem, de nekem nincs kiságyas figyelőm. Ismeretségi körömben csak kiságyas van, én is olyat akartam venni, de ennek a mobilsága meggyőzőbb volt számomra.

2009. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszönöm hogy írtál! Hát igen... ezért dillemázom rajta, mert kiságyas figyelőnk már van. Viszont elvileg ( bár ezt majd nyilván meglátjuk hogy hogy fog menni :) mi elég sokat jövünk-megyünk ( vidék, rokonok... ) és akkor talán praktikusabb és megnyugtatóbb lenne ez a verzió. Amúgy is elég parázós leszek szerintem, hiszen már most is az vagyok... pedig még odabent van a Drága 5-6 hétig :)
2009. febr. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!